Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer.

BIZNES

Ruszyła kolejna edycja programu Best Quality Employer. Dołącz do najlepszych pracodawców w kraju! Chcesz być liderem rynku pracy?Chcesz zwiększyć rozpoznawalność marki pracodawcy? Chcesz obniżyć czas i koszty rekrutacji? Chcesz przyciągać najlepsze talenty? Jeśli tak, zgłoś się do programu Best Quality Employer 2019 i  zdobądź  tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce.

 

 

 

Cel

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło nabór do 4 edycji programu, w którym nagrodzi najlepszych pracodawców w kraju prestiżowym tytułem Best Quality Employer 2019.

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję przedsiębiorstw, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników oraz zapewniają stabilność zatrudnienia, zapewniając jednocześnie przyjazną atmosferę w pracy.

- Naszym celem jest wyłonienie firm zapewniających najlepsze warunki pracy. W procesie weryfikacji oceniana jest polityka zatrudnienia i zarządzania zasobami ludzkimi, możliwości awansu i rozwoju, stabilność i atrakcyjność warunków zatrudnienia, a także dbałość o tzw. work-life balance  – mówi Elżbieta Michalska, Prezes CBCK.

O programie

Program Best Quality Employer idealnie wpisuje się w zyskujące na popularności działania z zakresu employer brandingu, wdrażane przez coraz więcej firm obecnych na polskim rynku. Wyróżnienie jest skutecznym narzędziem PR-owym i marketingowym, potwierdzającym dbałość firm o kapitał ludzki. Pomaga budować silną markę pracodawcy i pozycjonować firmę wśród liderów rynku pracy.

  • Proces rekrutacji stanowi coraz większe wyzwanie dla pracodawców, rosną również wymagania kandydatów. Nasz program ma pomóc jednym i drugim – wyjaśnia Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK. – Tytuł Best Quality Employer pomaga budować pozytywny wizerunek marki pracodawcy, przyciągać najlepszych specjalistów , a tym samym uskutecznić proces rekrutacji. Kandydatom zaś daje wskazówkę, z kim na rynku warto wiązać swoją karierę zawodową – dodaje.

Wymagania

Aby uzyskać tytuł Best Quality Employer, uczestnicy muszą przejść proces certyfikacji i spełnić  określone w nim standardy. Zdobycie statuetki uprawnia do posługiwania się tytułem Best Quality Emoloyer bez ograniczeń czasowych z rokiem nadania.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Finał programu wraz z wręczeniem statuetek planowany jest w październiku 2019 r w jednym z prestiżowych hoteli w Warszawie.

Laureatami poprzedniych edycji zostali m.in.:

Kaufland Polska, Tax Care, DHL Global Forwarding , mBank, Link4, Budimex. Murapol, Sage, Bouygues Immobilier Polska, Decora i wiele innych.

...

Zgłoś się do programu Best Quality Employer 2019 i  zdobądź  tytuł i statuetkę najlepszego pracodawcy w Polsce.

 

Więcej

Drukuj artykuł
Patronem medialnym konkursu jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.