Pierwsze z cyklu wielkopolskich spotkań biznesu- Porozmawiajmy o RÓŻNOrodności

BIZNES


Diversity Hub, F5 Konsulting oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zapraszają na pierwsze z cyklu wielkopolskich spotkań biznesu- Porozmawiajmy o RÓŻNOrodności.

Spotkania biznesowe to wyjątkowa przestrzeń do dyskusji o różnorodności, w której spotkają się przedstawiciele biznesu i nauki. To również doskonała okazja do spotkania się z osobami, które podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami z zakresu zarządzania różnorodnością oraz doradzą, w jaki sposób najefektywniej stawić czoła wyzwaniom związanym z tą problematyką.

Praktycy biznesu opowiedzą o tym, jak mierzą się w swoich organizacjach z wyzwaniem jakim jest różnorodność oraz o tym, co w ich ocenie jest efektywne, a co zupełnie się nie sprawdza. Swoje doświadczenia przedstawią: Mikołaj Illukowicz (Kancelaria M. Illukowicz i Partnerzy), Przemysław Kieliszewski (Dyrektor Teatru Muzycznego w Poznaniu), Jolanta Musielak (Członek Zarządu ds. Personalnych Volkswagen Poznań), Agata Landzwójczak (HR Manager w STX Next).

Praktyczne warsztaty w podgrupach moderowane przez ekspertów diversity. Punktem wyjścia będą kluczowe wymiary różnorodności – m.in. wiek, interkulturowość, niepełnosprawność, równowaga praca-życie etc. w kontekście ich znaczenia dla poszczególnych procesów HR (rekrutacja, motywacja, rozwój) oraz dla wyników osiąganych przez firmy. Konkretne przykłady i dyskusja bazująca na doświadczeniach uczestników w dynamicznej formie.

Tworzymy przestrzeń wymiany myśli i idei. Chcemy stworzyć w Poznaniu mocne środowisko ekspertów i praktyków, którzy dzięki dobremu zarządzaniu różnorodnością rozwijają swój biznes. Zapraszamy wszystkie organizacje, które wdrażają dobre rozwiązania w obszarze diversity, jak również te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z różnorodnością.

Więcej informacji

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.