Międzynarodowy Tydzień Coachingu w Gliwicach- Konferencja Innowacyjny Biznes Przyszłością

BIZNES

Konferencja "Innowacyjny Biznes Przyszłością",  organizowana jest w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu (International Coaching Week) przez International Coach Federation, ICF Polska oddział Śląsk, Regionalną Izbę Przemysłowo Handlową w Gliwicach oraz HPR Group.

Na Śląsku zaplanowano jeden, intensywny dzień wykładów, warsztatów i spotkań indywidualnych dnia 16 maja 2017 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Hotelu Silvia przy ulicy Studziennej 8 w Gliwicach. Skorzystają osoby, zainteresowane rozwojem osobistym, coachowie a przede wszystkim przedstawiciele biznesu. Przywidujemy maksymalnie 150 uczestników między innymi menedżerów, właścicieli firm, przedstawicieli HR-u liczących się firm zlokalizowanych w aglomeracji śląskiej.

Konferencję otworzy Prezydent M. Gliwice – Zygmynt Frankiewicz.

Tematem wiodącym Konferencji jest temat turkusowych organizacji i partycypacyjnego zarządzania oraz doświadczanie profesjonalnego coachingu.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu International Coach Federation (ICF) jest dorocznym świętem profesjonalistów i pasjonatów coachingu obchodzonym prawie na całym świecie. Celem inicjatywy jest promowanie wartości pracy z profesjonalnym coachem - jej efektów, postępów i trwałych zmian osiągniętych dzięki udziałowi w procesie. Coachowie, również w Polsce, przybliżają istotę coachingu, pokazują jego różne oblicza, a także oferują sesje pro bono, aby umożliwić chętnym doświadczenie profesjonalnego coachingu. W ubiegłym roku podczas Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF odbyło się ponad 200 warsztatów w 11 największych miastach w Polsce. Skorzystało z nich ponad 5000 osób.

Organizatorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w naszym kraju jest polski oddział International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza ponad 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach. Od ponad 20 lat realizuje misję wspierania rozwoju coachingu w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne na całym świecie.

Warsztaty i prelekcje oraz spotkania indywidualne będą odbywały się w trzech salach równocześnie. Dodatkowo do dyspozycji będą stanowiska do indywidualnych konsultacji.

Tematy prelekcji:

  • „Jak to się robi w MARCO" czyli o tym czym jest partycypacyjne zarządzanie - Marek Śliboda – Prezes oraz Współwłaściciel Firmy Marco sp. z o.o., Gliwice
  • „Porażki i sukcesy lidera, który chce być turkusowy” - Marta Kułaga – Właściciel Firmy LeaNCe spółka Sp. z o.o., Kraków
  • "Rzeczy, na których Klientowi najbardziej zależy w rozmowie z Tobą" - Tomasz Zawadzki – Właściciel Firmy MindSonar® Polska, Warszawa oraz Karolina Hudowicz – Członek Zarządu ICF Polska, Dyrektor ICF Śląsk, Właściciel HUMAN GROWTH, Warszawa, Zabrze
  • “Case Clinic – turkusowe podejście do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań” - Izabela Kluzek – Kot – Właściciel Firmy HPR Group sp. z o.o., Gliwice
  • Konsultanci, coachowie ICF Polska

 

 

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.