Już niedługo nowa aplikacja do wyznaczania i osiągania celów - Imigomo.com

BIZNES

Twój rozwój osobisty może być jeszcze skuteczniejszy! Już niedługo na rynku pojawi się nowa aplikacja do wyznaczania i osiągania celów - Imigomo.com.

Wraz z końcem września 2015 roku polska branża rozwoju osobistego zostanie zrewolucjonizowana dzięki innowacyjnemu narzędziu mobilnemu, które wykorzystuje tradycyjne metody coachingowe w pracy nad własnymi planami. Z pomocą aplikacji dokonasz diagnozy różnych obszarów swojego życia, aby w jej końcowej fazie móc stworzyć swój indywidualny plan działania. Z reguły określanie i osiąganie celów jest procesem długotrwałym, ale Imigomo.com pozwoli Ci wyznaczyć je metodą SMART i znaczenie skrócić ten proces.

Ponadto aplikacja oferuje możliwość wsparcia dzięki takim funkcjonalnościom jak: monitoring i wizualizacja postępów, statystyki, elementy grywalizacji, zapewniające użytkownikom nagrody za osiągane wyniki, a przede wszystkim społeczność, która zmotywuje cię do działania i z którą będziesz mógł dzielić się swoimi wątpliwościami jak i sukcesami.

Nasza aplikacja to dobre narzędzie dla poszerzania swoich horyzontów w dziedzinie rozwoju osobistego w zaciszu własnego domu. Dzięki niej zaczniesz wreszcie efektywnie wyznaczać cele w każdej dziedzinie życia i bez problemu je osiągać.

Już dzisiaj odwiedź naszą stronę internetową www.imigomo.com i dowiedz się więcej!

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.