Future Processing zdobywcą EB Excellence Awards 2015 za "Doskonałą kampanię rekrutacyjną off-line"

BIZNES

Praktyki wcale nie muszą być nudne. Potwierdziła to gliwicka firma programistyczna Future Processing, która za swoją kampanię promującą praktyki studenckie zdobyła nagrodę w ogólnopolskim konkursie Employer Branding Excellence Awards 2015, w kategorii "Doskonała kampania rekrutacyjna off-line". 

256 h zajęć płatnych, w trakcie których dzięki 16 trenerom i 2 mentorom studenci mogli nabyć praktyczną wiedzę podczas wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, konsultacji, prezentacji, ćwiczeń i nietypowej formie- "Wyruszając z misją ratunkową Wertera". 

Oto jak przedstawia się cała historia: " Rok 2015. W krainie Wombatów od dawna pojawiał się pomysł budowy wehikułu, który wyruszy w czasoprzestrzenną misję ratunkową by zmienić tragiczne losy Wertera. Wombatom brakowało dotąd inżynierskiej wiedzy. Jednak Future Processing właśnie rozpoczął nabór do specjalnej jednostki szkoleniowej Inżynierów Oprogramowania".

Misja ratunkowa to zamknięty w ramach czasowych projekt, a  zadania odpowiadają codziennej pracy Inżynierów Oprogramowania. Świetny pomysł i nietuzinkowe podejście do tematu okazało się kluczem do sukcesu.

Gratulujemy!

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.