Digital Workplace Meetup #2 – porozmawiajmy o komunikacji!

BIZNES

Digital Workplace Meetup to cykliczne spotkanie łączące pasjonatów HR zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi w codziennej pracy. Tym razem spotkanie było okazją do rozmowy na temat komunikacji wewnętrznej i kultury organizacji. Odbyło się 25 czerwca, w Krakowie (Barka, ul. Podgórska 16).

 

 

 

O wydarzeniu

Digital Workplace Meetup było okazją do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Nieformalna atmosfera i otwartość pobudzały do dyskusji i wzajemnej inspiracji. Każde z tych spotkań to trzy merytoryczne prezentacje, które związane  z motywem przewodnim, były prowadzone przez praktyków – ekspertów w swoim fachu.

Tematyka całego cyklu zbudowana została w oparciu o zagadnienia z zakresu komunikacji wewnętrznej, procesów szkoleniowych, współpracy pomiędzy pracownikami i onboardingu. Nie zabrakło też wiedzy na temat projektowania i wdrażania skutecznych baz wiedzy, intranetów, czy systemów do zarządzania projektami.

Jakie tematy pojawiły się na scenie podczas najbliższej edycji? 

Po co organizacjom Culture Code? 
Kultury firmy nie można napisać, a co najwyżej spisać. Maciej Chart opowiedział jak zespół Estimote odkrył swój culture code i jak służy im na co dzień. Było o sile feedbacku, znaczeniu eksperymentowania i o tym jak struktura firmy odzwierciedla jej wartości.

Komunikacja w skali makro
W jaki sposób sprawnie komunikować się w organizacji, która w samym Krakowie zatrudnia ponad 4 500 pracowników? O tym opowiedziała Iwona Szramik, która w Capgemini zajmuje się komunikacją wewnętrzną i employer brandingiem.

Czy DNA organizacji wpływa na dobór narzędzi? 
Kultura organizacyjna wpływa na to, z jakich narzędzi korzystają pracownicy. A co, jeśli coś pójdzie nie tak? O tym jak podejmować właściwe decyzje dotyczące procesów wewnętrznych opowiedział Aleksander Monte Sala. 

Organizatorem spotkań jest EDISONDA a udział jest bezpłatny.

Więcej

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.