MixerHR 2016_relacja z wydarzenia

HR, Czytelnia

28-29 września 2016 odbyła się kolejna edycja wydarzenia Mixer HR zorganizowana przez portal branżowy HRPolska.pl

To był prawdziwy mix różnorodności form tematów, doświadczeń oraz wiedzy. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy prezentacje eksperckie, case studies oraz maraton warsztatów narzędziowych. W atmosferze inspirujących wystąpień, nowinek branżowych i networkingu wymienialiśmy wiedzę i  doświadczenia. 

Pierwszy dzień obfitował w duże emocje. Konferencję otworzył Irek Zyzański, menedżer działów HR, który podzielił się doświadczeniami z licznych podróży, przestrzegał przed pułapkami pracy w międzynarodowych zespołach. Uczestnicy poszerzyli wiedzę z zakresu relokacji i adaptacji w nowym środowisku pracy (SantaFe Relocation Services). Podczas kolejnych wystąpień dotyczących wyzwań i zobowiązań działów personalnych, w temat kompetencji HR Business Partnera wprowadzali nas Grzegorz Filipowicz (Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner) oraz Piotr Ślęczka (WNCL Sp. z o.o.) Z nowinkami technologicznymi oraz potrzebami młodego pokolenia Millenialsów zaznajamiała nas natomiast Anna Owoc (BPSC SA).
Tego wydarzenia nie byłoby bez popisowych wystąpień publicznych. Lekcję z jajkiem w kieszeni zapamiętamy na całe życie, dzięki Magdzie Falkowskiej-Ceran. Podobnie Magic Show Energizer w wykonaniu Pawła Fortuny i Mirosława Urbana, wprowadził uczestników w świat iluzji HR, uwydatniając nasze słabości i mechanizmy pułapek ludzkiego myślenia.

Pierwszy dzień konferencji zakończył blok case studies w wykonaniu Zofii Barańskiej z Blackbird Academy, Igi Rustkowskiej z Jobhouse, Anny Arak-Stachacz z LoveJob oraz Beaty Kaczor z firmy Orinoko. Uczestnicy dowiedzieli się jak mierzyć efektywność biznesową szkoleń, jak dobrać kandydata do zespołu, jak kreować wizerunek pracodawcy oraz jak zwiększyć efektywność menedżerską.

Drugi dzień to maraton 8 warsztatów narzędziowych w dwóch blokach, z którym zmagali się tylko najbardziej wytrwali uczestnicy Mixera. Tempo było duże, a przerwy symboliczne, ale czego nie robi się dla rozwoju! Prowadzący przeszkolili nas w tematach: wzmacniania naturalnego przywództwa, mierzenia efektywności szkoleń, superwizji coachingu, motywacji do zmiany, projektowania szkoleń, walidacji kompetencji, facylitacji i przygotowania procesu rekrutacji. Wartościowe warsztaty oraz użyteczne narzędzia przygotowali dla nas Anna Grygorcewicz & Agnieszka Gajewska, AG TEAM; Przemek Kędzia, Llidero; Katarzyna Dujanowicz & Anna Chraniuk; Joanna Grela, ZmieńPerspektywę; Sławomir Łais, OSI CompuTrain; Krzysztof Prystupa, SKiTZ MATRIK; Roman Warkocz, Ogrody Przedsiębiorczości i Paweł Cholewka, HRPolska.

W tym miejscu bardzo dziękujemy wszystkim Prelegentom za solidne przygotowanie, inspirację i kreatywność. Gratulujemy wspaniałych wystąpień i życzymy dalszej owocnej pracy.

Dziękujemy również Patronom branżowym i Partnerom za wsparcie i pomoc w promocji wydarzenia: Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner, Ogrody Przedsiębiorczości, TEDx Katowice, Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu, International Coach Federation, MATRIK, Polska Izba Firm Szkoleniowych, Evolve, Szkoła HR Business Partners, Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa, Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, EmployerBranding.pl, Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy, Polish Society for Training & Development, Narzędziownia, Miesięcznik BENEFIT, Wydawnictwo Słowa i Myśli, Adzuna, Praca.pl i JOBS.pl.

I najmilsze podziękowania :) Dziękujemy zwłaszcza Wam drodzy Uczestnicy, bo to właśnie dla Was zespół HRPolska.pl stara się co roku zapewnić wysoki poziom merytoryczny oraz przestrzeń do networkingu, integracji środowiska branżowego oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

...

Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, wspierającej się w zakresie informacyjnym, merytorycznym i narzędziowym. Jeśli chcecie poznać ludzi z pasją i charakterem zapraszamy do Bazy Specjalistów HRPolska.pl
Zapraszamy również do wymiany doświadczeń osoby zainteresowane rozwojem branży HR, które chcą podzielić się swoją praktyką zawodową z naszymi czytelnikami – redakcja@hrpolska.pl

Już teraz pracujemy nad kolejnym wydarzeniem branżowym- FairHR 2017 w Gliwicach.

Do zobaczenia!

Drukuj artykuł
Agnieszka Bednarska


Redaktor Naczelna HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.