Konferencja "HR jako partner w biznesie"

HR, Czytelnia

21 maja w Gliwicach odbyła się konferencja "HR jako partner w biznesie". To kolejne wydarzenie z serii cyklicznych spotkań, jakie zorganizowaliśmy dla praktyków HR.
Tematem tegorocznej konferencji były rozważania nt. ewolucji HR w procesach zarządzania zmianą i sposobach motywowania różnych pokoleń pracowników. Zastanawialiśmy się jak budować wartość pracy i umacniać pozycję HR, który dawno przestał być jednostką archiwizowania akt osobowych.
HR współcześnie jest partnerem, wspiera w podejmowaniu decyzji,dostarcza efektywnych rozwiązań, wyznacza nowe standardy pracy. Jego wartość rośnie, wraz ze wzrostem zatrudnienia w pionach personalnych, rosną również stawki płac HRowców.

W pierwszej części konferencji odbyło się 7 dynamicznych prelekcji, które poprowadzili: Tatiana Szypulska Soneta Sp. z o.o., dr Alina Vogelgesang Rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, dr Robert Manikowski Partner Keystone Consulting Sp. z o.o, Jan Bełezina Experiago Sp. z o.o., Katarzyna Meysztowicz z Tangerine, Paweł Kopijer - Polish Society for Training & Development oraz Renata Kucharska- Kawalec reprezentująca firmę Sedlak & Sedlak.

W przerwach konferencji, jak co roku, z filiżanką dobrej kawy uczestnicy mogli poczuć klimat targów branżowych.  

Po lunchu odbyła się druga część konferencji - 2 godzinne warsztaty, jak co roku reprezentujące pięć sekcji tematycznych portalu HR Polska: HR/ szkolenia/ coaching/ kadry i płace oraz praca.

 
Uczestnicy mieli okazję wybrać jedno z pięciu spotkań tematycznych prowadzonych przez: Agnieszkę Bednarską, Andrzeja Niemczyka, Grażynę Pławską, Roksanę Kowalczyk i Tatianę Szypulską oraz Pawła Cholewkę.

Konferencję zakończyliśmy oficjalnymi podziękowaniami i rozdaniem nagród.

...

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom: HR menedżerom, dyrektorom personalnym, pracodawcom, specjalistom kadr i płac, konsultantom, trenerom, coachom za liczne przybycie. Pragniemy też złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Sponsorom, w szczególności platynowemu Sponsorowi: Soneta Sp. z o.o. i Kolom oraz złotemu Sponsorowi: Keystone Consulting Sp. z o.o. 


 

Dziękujemy Patronom i Partnerom Konferencji za uświetnienie i promocję wydarzenia, m.in. PTTB, ICF Polska, PSTD, Personel i Zarządzanie, PWN, SAZ, Sedlak & Sedlak, Nowoczesna Firma, OKAP, Rekruter, Narzędziownia, Treco, Izba Coachingu, LinguaJob.pl, KN ZLL Experience, Jobs.pl, Kariera Managera.pl, Experum Human Resources, TechnoPark Gliwice, Orange Hill Sp. z o.o., Adzuna.pl, Businesswoman & Life, Targi Biznes Expo oraz Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości, dzięki której konferencja po raz kolejny posiada status naukowy.

Cieszymy się, że zaszczyciliście nas tak dużą frekwencją. Z wielką dumą możemy dziś oznajmić, że przedsięwzięcie się udało. Opinie zaproszonych gości utwierdziły nas w przekonaniu, że istnieje ogromna potrzeba integracji środowiska HR, wymiany kontaktów i doświadczeń.
Już teraz zapraszamy 30 września do Gliwic na kolejne wydarzenie organizowane przez HR Polska. Co będzie tematem kolejnej konferencji? Dowiecie się już wkrótce.

Drukuj artykuł
Agnieszka Bednarska


Redaktor Naczelna HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.