KONFERENCJA FAIR HR 2016 Dobre praktyki współpracy i zatrudniania

HR, Czytelnia

Za nami kolejne wydarzenie organizowane przez portal HRPolska.pl. 17 marca 2016 graliśmy fair – Fair HR. Połączył nas jeden cel: chcieliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie najlepszych praktyk w obszarze zarządzania ludźmi. Etyczne środowisko pracy stało się w dzisiejszych czasach atrybutem wpływającym na wizerunek pracodawcy oraz zdolność utrzymania pracowników. W cyklu konferencji Fair HR chcemy pokazać prawdziwą wartość HR, promować dobre praktyki współpracy i zatrudniania. Stworzyć wyjątkową markę, która będzie inspiracją do zmiany na lepsze polskich firm.  

 
fot. Alicja Hałaszuk

Patronat branżowy nad wydarzeniem objęli SAZ, OKAP, Sedlak & Sedlak, PTTB, ICF Polska, EmployerBranding.pl, GoWork.pl, Jobs.pl, PSTD, Infor.pl, Narzędziownia, Praca.pl. Dziękujemy za zaufanie, prestiż i uświetnienie wydarzenia swoją obecnością.

Niewątpliwie merytoryka prezentacji to najważniejsza wartość tegorocznej edycji Fair HR. Tym razem inspirowało wiedzą 12 praktyków HR, ludzi z pasją i doświadczeniem.
Krótko, konkretnie i na temat - formuła zwartych, rzeczowych wystąpień gwarantowała optymalny przekaz wiedzy w kluczowych obszarach HR. Podczas prezentacji omówiliśmy różne aspekty modelów zatrudniania i współpracy oraz nowoczesne strategie i narzędzia, które umożliwiają skuteczne budowanie środowiska Fair HR.


fot. Alicja Hałaszuk

W tym miejscu chcemy podziękować naszym Prelegentom za przygotowanie ciekawych wystąpień, a w szczególności Ewie Konior z Kancelarii Olesiński & Wspólnicy, Karolinie Hudowicz z ICF Polska, Iwonie Wencel z OCI, Rafałowi Lewandowskiemu z Agencji Zatrudnienia SEKA, Jarosławowi Witkowskiemu z Polskiego HR, dr Piotrowi Sedlakowi z firmy Sedlak & Sedlak, Krzysztofowi Jakubowskiemu reprezentującego SAZ, Marcie Wireckiej z Future Processing, Grzegorzowi Gospodarec z GoWork.pl, Edycie Sander z Employer Branding, Pawłowi Rut z Skillgen oraz Pawłowi Cholewce HRPolska.pl

Oczywiście w przerwach nie zabrakło jak zawsze naszych Partnerów, którzy informowali nas o nowinkach branżowych. Dziękujemy firmom: Polski HR, Ogólnopolskie Centrum Interwencyjne, HRTec, Seka, Skillgen, SPA Medical Dwór Elizy, Ford Coaching, Great Interactive, Macro Work, Certes, Gavdi, Gratisownia.pl, QBook, Flashstore, Active Change.

Dziękujemy Agencji Kreatywnej Mediani i Drukarni Media za przygotowanie Magazynu Konferencyjnego z artykułami naszych prelegentów. Szczególne podziękowania składamy również naszej fotograf Alicji Hałaszuk.

...

Na koniec najważniejsze podziękowania. Dziękujemy Wam drodzy Uczestnicy za liczne przybycie i udział w inspirujących dyskusjach branżowych w kuluarach.
Przypominamy projekt Fair HR jest wznawiany co roku w marcu. Już teraz zapraszamy 15 czerwca na kolejne - letnie! wydarzenie HR Summer, a następnie 28-29 września 2016 na największe wydarzenie branżowe - MixerHR 
Zapraszamy!

Drukuj artykuł
Agnieszka Bednarska


Redaktor Naczelna HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.