? 04.2020 Warsztat: Mobbing i dyskryminacja. Jak chronić pracowników i firmę

HR BUSINESS PARTNER

Serdecznie zapraszamy na warsztat Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner: 
Mobbing i dyskryminacja. Jak chronić pracowników i firmę?

Warsztat zaplanowany jest na 31 marca 2020, godz. 16.30-19.30 w Gliwicach. Z wiadomych przyczyn nie wiemy jednak czy się odbędzie w planowanym terminie. Z pewnością, jak tylko uspokoi się sytuacja z koronawirusem zaplanujemy nowy termin, dlatego osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do zapisów.

Dla członków PS HRBP spotkanie jest bezpłatne! Dla gości płatne 150zł

Opis szkolenia:

Mobbing i dyskryminacja są zjawiskami patologicznymi, które niestety dość często mają miejsce w miejscu pracy. Każde z tych zjawisk prowadzi do naruszenia dóbr osobistych pracownika i może rodzić odpowiedzialność finansową firmy, bo każdy pracodawca ma obowiązek prowadzenia polityki antydyskryminacyjnej i antymobbingowej.

W wyniku nowelizacji Kodeksu pracy, zwiększył się zakres roszczeń, z jakimi mogą obecnie występować pracownicy przeciwko swoim pracodawcom. Praktyka sądowa pokazuje, że zaniedbania na tym polu mogą być dla firmy bardzo kosztowne. Praktycznym aspektem szkolenia będą propozycje rozwiązań, które pracodawcy mogą wdrożyć w swoich firmach, aby zminimalizować ryzyka związane z dyskryminacją i mobbingiem. 

Spotkanie poprowadzi dr Karol Kulig z Kancelarii Prawniczej Kulig & Współpracownicy

 

Prowadzący:

dr Karol Kulig - radca prawny, doktor nauk prawnych. Jeden z najbardziej liczących się w Polsce prawników młodego pokolenia. Specjalista prawa pracy i ochrony danych osobowych. Założyciel butikowej kancelarii prawa pracy z siedzibą w Krakowie. Prawnik niestereotypowy. Łączy wiedzę prawniczą z podejściem biznesowym. Doświadczony i ceniony szkoleniowiec.  Wykładowca KSB Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prowadzi zajęcia z prawa pracy oraz pełni funkcję egzaminatora na aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Ekspert prawa pracy w trakcie organizowanego przez Radę Europy i Rzecznika Praw Obywatelskich programu edukacyjnego „Human Rights Education for Legal Professionals - Labour Rights as Human Rights”.

Zapisz się do Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner, a zyskasz bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach biuro@hrbp.org.pl
Więcej informacji znajdziesz tu www.hrbp.org.pl

Zgłoszeniakontakt@hrmasters.pl
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Dla członków PS HRBP spotkanie jest bezpłatne! Dla gości płatne 150zł

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.