Jak zaangażować liderów? 12.11.2019 Bezpłatny warsztat z zastosowania grywalizacji

HR BUSINESS PARTNER

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner: 

Jak zaangażować liderów? Praktyczne zastosowanie grywalizacji
12 listopada (wtorek) 2019 roku, godz. 16.30-19.30, Gliwice

Spotkanie poprowadzi Paweł Bendor - Menedżer Zespołu Szkoleń i Rozwoju Pracowników Alior Banku. Paweł zainspiruje nas programem Akademii Lidera 3.0. który łączy edukację z grywalizacją. 

Założeniem programu jest rozwój kluczowych kompetencji menedżerskich wynikających z Modelu Lidera, oczekiwań pracowników, innowacyjnych modeli zarządzania czy motywacji 3.0.

Akademia rozpoczęła się od badania efektywności zespołu. Najważniejszą częścią programu jest wirtualna podróż po najpiękniejszych krajach Europy, wspierana interaktywną platformą grywalizacyjną. Uczestnicy wcielają się w rolę podróżnika, który mierzy się z różnorodnymi wyzwaniami tak, aby stać się niezwyciężonym liderem na miarę XXI wieku.
Równolegle do działań na platformie odbywają się panele szkoleniowe, które są idealnym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas korzystania z platformy.
W ramach Akademii przewidziano indywidualne coachingi z trenerami oparte na wynikach gry kompetencyjnej zamieszczonej na platformie czy „Kafeteria Szkoleń”, której zakres jest odpowiedzią na zapotrzebowanie menedżerów i ich zespołów.
Akademia Lidera 3.0 to to kuźnia liderów transformacyjnych, którzy będą z pełną świadomością i zaangażowaniem tworzyć modele zarzadzania na miarę najnowszych trendów, zgodnie z wartościami firmy.

 

Prowadzący:

PAWEŁ BENDOR z Alior Bankiem jest związany od ponad 6 lat. Początkowo był trenerem, później zarządzał kadrą trenerów wewnętrznych. W tej chwili wraz ze swoim zespołem jest odpowiedzialny za tworzenie, wdrażanie i ewaluację projektów szkoleniowo- rozwojowych dla Banku (w tym dla Zarządu Banku), kontakt z kadrą zarządzającą, badanie potrzeb rozwojowych organizacji i dostarczanie adekwatnych rozwiązań oraz koordynowanie prac zespołu wspierającego logistycznie i administracyjnie szkolenia i rozwój w banku. Współpracuje przy projektach oceny 360, constant feedback, Performance Management oraz badaniu zaangażowania. Odpowiada za organizację eventów bankowych, wykorzystanie puli integracyjnej, projektowane i bieżącą kontrolę budżetu szkoleniowego oraz proces Exit Interview.

 Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia: kontakt@hrmasters.pl. Dla nowych gości i członków PS HRBP spotkanie bezpłatne! 

Adres: Gliwice, siedziba firmy HR Masters, ul. Dolnych Wałów 7 (okolice Rynku)

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.