02.02.2022, BEZPŁATNY WEBINAR: Najnowsze dane o wynagrodzeniach i podwyżkach

HR BUSINESS PARTNER

W najbliższą środę tj. 2 lutego 2022r.o godz.10:00-11:00 zapraszamy na bezpłatny webinar hrpolska.pl pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner: "Najnowsze dane o wynagrodzeniach i podwyżkach".

AGENDA

  1. Dane płacowe na wybranych stanowiskach - Raport płacowy Sedlak & Sedlak 2021 jesień
  2. Podwyżki w 2021 i 2022 roku
  3. Wynagrodzenia nowozatrudnionych pracowników 
  4. Dane makroekonomiczne – prognozy na 2022

 

KOGO ZAPRASZAMY

Osoby pracujące w działach HR, HR Business Partnerów, HR Managerów oraz przedstawicieli kadry menedżerskiej oraz wszystkie osoby zainteresowane trendami na rynku.

 

GOŚĆMI SPECJALNYMI WEBINARU BĘDĄ:

MAGDALENA SIECZKA

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University (WSB – NLU). Doświadczenie zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach. Zajmowała się audytem systemów i polityk wynagradzania, wartościowaniem stanowisk pracy w zaawansowanych strukturach organizacyjnych, budowała ścieżki kariery,

odpowiadała za  globalne systemy premiowe.Z Sedlak & Sedlak związana od początku swojej drogi w HR, obecnie wspiera firmę w usługach doradczych.

 

KAROLINA JURCZAK

Absolwentka finansów i rachunkowości Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Z Sedlak & Sedlak związana od 5 lat, obecnie odpowiedzialna za współtworzenie raportów płacowych i benefitowych, analizy dotyczące szeroko rozumianych wynagrodzeń oraz redagowanie artykułów i innych tekstów branżowych.

 

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO: https://form.jotform.com/220262729452353?mc_cid=a4f41c9986&mc_eid=UNIQID

KONTAKT: biuro@hrmasters.pl

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia jest portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.