Liderzy. 30 inspirujących rozmów z największymi liderami naszych czasów, David Rubenstein

Dobra Książka HR

Jej autor, David Rubenstein, amerykański miliarder, zgłębia tajemnice przywództwa rozmawiając z największymi liderami naszych czasów.
„W jaki sposób wbrew przeciwnościom losu Jeff Bezos i Bill Gates zbudowali globalne imperia technologiczne? Jak praca dyplomowa Phila Knighta zainspirowała go do zbudowania największej firmy produkującej obuwie sportowe? W jaki sposób Ruth Bader Ginsburg pokonała przeszkody na drodze do równości płci i stała się później supergwiazdą Sądu Najwyższego? Jak do tego doszło, że Tim Cook przejął stery po legendarnym Stevie Jobsie i jeszcze bardziej wzmocnił firmę Apple? W jaki sposób Condoleezza Rice dotarła na najwyższe szczeble rządu, przeciwstawiając się w młodości podziałom rasowym na południu Stanów Zjednoczonych? Jak Bill Clinton i George W. Bush poradzili sobie z ogromnymi wyzwaniami, jakie stanęły przed nimi w trakcie ich prezydentury?”

 Przywództwo ma wiele form i jest praktykowane na wiele sposobów.

Nie musisz być wizjonerem jak Warren Buffett, ani reformatorem jak Eric Schmidt, ani nawet przywódcą jak Colin Powell. Wystarczy, że będziesz konsekwentnie rozwijać swój talent, bez względu na to, jaki on jest. 

Ci, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli już wszystko, dzielą się mądrością i pasją, zdradzają tajemnice sukcesu, przyznają się do porażek. Motywują i inspirują.

W Stanach Zjednoczonych książka stała się jedną z najważniejszych w kategorii non-fiction, znalazła się na liście bestsellerów „ The New York Time”, była również numerem jeden na liście The Wall Street Journal”. 

David Rubenstein przeznaczył cały dochód ze sprzedaży książki na cele charytatywne.

 Press kit:  http://bit.ly/3cgZby0

 

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.