"100 reguł ludzi bogatych"

Dobra Książka HR

Po sukcesie międzynarodowego bestsellera 100 REGUŁ LUDZI SUKCESU, Nigel Cumberland zwraca uwagę na bogactwo.

100 REGUŁ LUDZI BOGATYCH destyluje mądrość i wiedzę z całego procesu zakładania i sprzedawania firm oraz coachingu setek bogatych liderów w 100 krótkich rozdziałach dotyczących budowania i utrzymywania trwałego majątku.

To nie jest książka do szybkiego wzbogacenia się. Zamiast tego Nigel bada zwyczaje, narzędzia, techniki i mentalność milionerów, którzy sami doszli do celu i pokazuje, jak rozpocząć własną podróż do bogatej przyszłości. Łącząc proste instrukcje z ćwiczeniami na dobry początek, znajdziesz tutaj sposób myślenia, nawyki i techniki, które pomogą Ci uzyskać pożądane rezultaty.

W książce 100 REGUŁ LUDZI BOGATYCH jest mnóstwo wspaniałych pomysłów na tworzenie długoterminowego bogactwa i sukcesu dla siebie oraz tych, na których Ci zależy. Odkryjesz nawyki, które są wspólne dla bogatych ludzi i dowiesz się, jak je wykorzystać we własnym życiu.

Każdy rozdział zawiera nowy pomysł, który pomoże ci zbliżyć się do twoich celów. Łącząc proste opisy z czynnościami i ćwiczeniami, nauczysz się optymalnego sposobu myślenia i nawyków potrzebnych do odniesienia sukcesu.

„Wewnątrz tych stron znajdziesz mocne przypomnienie o wielu sposobach, w jakie możesz uczynić swoje życie – i życie innych ludzi – bardziej udanym. Książka ta pomoże Ci określić, co oznacza dla Ciebie sukces, i da narzędzia, dzięki którym ten sukces stanie się rzeczywistością. To Twoja szansa na pokonanie wszelkich przeszkód, które Cię powstrzymują. Przeczytaj, działaj i poczuj różnicę.”

dr Marshall Goldsmith, autor bestsellera TRIGGERS

 

O autorze:

Nigel Cumberland jest współzałożycielem The Silk Road Partnership, jednej z czołowych instytucji doradzających menedżerom wysokiego szczebla i zapewniających szkolenia dla przywódców związanych z najważniejszymi firmami z całego świata. Mieszkał i pracował w wielu różnych miejscach, w tym w Hongkongu, Budapeszcie, Santiago, Szanghaju i Dubaju, a zebrane przy okazji doświadczenia pomogły mu zrozumieć, czego potrzeba ludziom chcącym odnosić w życiu sukcesy.

 

https://studioemka.com.pl/psychologia-motywacja/670-100-regul-ludzi-bogatych.html

Drukuj artykuł
Patronem medialnym książki jest Portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.