"Mądry rozwój", Ewa Błaszczak

Dobra Książka HR

Ewa Błaszczak opublikowała nową książkę. Autorka bestselleru „Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka” tym razem pochyliła się nad tematem brania odpowiedzialności za własny rozwój. W „Mądrym rozwoju” pisze o iluzji kontroli nad władnym rozwojem osobistym, wychodzeniu z marazmu i frustracji, o sztuce transformacji.

Książka podzielona jest na 3 główne części. „Od teorii do praktyki” pokazuje jak popularne koncepcje rozwoju osobistego – takie jak 4C (Care / Courage / Curiosity / Compassion), piramida Diltsa, czy model „Kolory” - można zastosować w praktyce, aby znaleźć obszary, w których warto się rozwijać. Rozdział ten zawiera też propozycję pięcioetapowego planu rozwoju osobistego, który każdy może wcielić w życie. Kolejny rozdział „Z życia wzięte” pokazuje historie rozwoju osobistego różnych osób. Trzeci rozdział „Planer rozwoju” to zestaw ćwiczeń, takich jak „Bank pomysłów”, czy „Moje życie-mój film”, które można zastosować do zbudowania kreatywnego podejścia do własnego rozwoju osobistego.

Książka „Mądry rozwój” to kompleksowe kompendium zarówno dla tych, którzy inwestują w swój rozwój, jak i tych, którzy na co dzień planują i realizują go dla innych – trenerów, ekspertów HR, specjalistów ds. szkoleń. Wszystko podparte dużą liczbą konkretnych narzędzi i wskazówek. Z recenzji Bogumiły Twardowskiej (ekspertka ds. rozwoju w ING Banku Śląskim): „Pozwólmy sobie na wielkość, pozwólmy sobie na szczęście”. Książka Ewy to autentyczna, pełna humoru podróż przez rozwój osobisty z praktycznymi narzędziami. W jaki sposób budować swoje nastawienie do rozwoju? Tak po prostu, nigdy dość i zawsze więcej! Bo jak trafnie napisała autorka: rozwój nikogo nie ominie.”

Link do książki w sklepie: https://4results.pl/product/madry-rozwoj-ewa-blaszczak/

Ewa Błaszczak: Jest ekspertką komunikacji i zarządzania, mentorką liderów i zespołów. Inspiruje tysiące osób jako profesjonalna mówczyni i Tedx Speaker. Prowadzi warsztaty i akademie przywództwa. Wierzy w pytanie: “Po co?”, w charyzmę, super zespoły i w agile. We wszystkim, co robi, jest energia, pragmatyzm, prostota i wartość dodana. Wspiera biznes jako Professional Scrum Master oraz Facilitator Design Thinking, Facilitator HeartMath Institute, Executive Business Coach, Superwizor Coachingu w International Coaching Community Polska oraz Team Coach. Jest wykładowcą Akademii L. Koźminskiego w Warszawie, finansistką, specjalistką transfer pricing, doradcą podatkowym nr 09979 oraz wielką fanką Davida Kelley, Brene Brown i C.G. Junga. Autorka książek: “Kolory, czyli prosta instrukcja obsługi człowieka”, “Angażujący lider. Angażuj, żebyś nie musiał motywować”, “Agile. Zwinne zarządzanie”, “Zarządzanie w chaosie” oraz “Mówmy do siebie jak ludzie. Komunikacyjny detoks”.

O Wydawcy: 4Results (www.4results.pl) to firma szkoleniowo-doradcza, specjalizująca się we wspieraniu liderów i przedsiębiorców w budowaniu efektywnych organizacji opartych o zaangażowane zespoły. 4Results działa na rynku od 2005 r., a dziś ma za sobą ponad 1000 zrealizowanych projektów dla ponad 400 Klientów. Partnerami firmy opiekuje się grono ponad 50 konsultantów i trenerów.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.