Praca w ASTEK Polska

BIZNES

FRANCUSKA SPÓŁKA INFORMATYCZNA ASTEK INWESTUJE W POLSKI RYNEK IT

 Grupa Astek  jest niezależnym graczem na rynku zaawansowanych technologii, konsultingu oraz inżynierii oprogramowania. Astek zatrudnia obecnie około 3000 specjalistów na całym świecie w 30 lokalizacjach, m.in. w Kanadzie, Chinach, Dubaju oraz w Belgii.

W Polsce Astek działa od 2006r., świadcząc usługi informatyczne w sektorach telekomunikacji, lotnictwa, energetyki, farmacji, bankowości, ubezpieczeń, przemysłu oraz Hi-Tech.

Potencjał polskiego rynku IT pozwolił na znaczne zwiększenie inwestycji w rozwój Spółki, dzięki czemu do końca 2015 roku Astek planuje zatrudnić 450 nowych Specjalistów.

Głównym trzonem zmian ma być zwiększenie skali poszukiwań Konsultantów IT, co pociągnie za sobą również duże zapotrzebowanie na pracowników w wewnętrznych strukturach firmy, głównie w działach Sprzedaży, Rekrutacji oraz Administracji.

Oddziały Astek w Polsce

Astek posiada oddziały w Warszawie, Krakowie, Gdańsku oraz Poznaniu. Specyfika usług świadczonych przez Spółkę wymaga bliskiej współpracy z Klientami. W celu zapewnienia najwyższej jakości współpracy planowane jest otworzenie kolejnych oddziałów w największych miastach w Polsce. W najbliższym czasie otworzony zostanie oddział we Wrocławiu.  

Praca w Astek

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji i dołączeniem do dynamicznie rozwijającej się Spółki zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie aplikacji na adres cv@astek.pl . Informacje na temat aktualnych ofert pracy są dostępne m.in. na stronie http://www.astek.pl/kariera.html.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.