MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ COACHINGU Zapraszamy za rok!

BIZNES

Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Poznań, Opole – oto 9 miast w Polsce, w których jednocześnie odbyły się wydarzenia Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w dniach 19-25 maja 2014.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

Coachowie na całym świecie, w trakcie Międzynarodowego Tygodnia Coachingu, oferowali pro bono, w swoich społecznościach lokalnych, szereg atrakcji i usług, by umożliwić doświadczanie coachingu i jego korzyści.

Organizatorem i głównym sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu był International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.

Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu był International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie w swoich działaniach rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.

http://www.coachingweek.pl/

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.