Witamy na pokładzie, czyli onboarding w praktyce, bezpłatny warsztat, 11 czerwca 2019

HR BUSINESS PARTNER

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny warsztat Stowarzyszenia HR Business Partner: 

WITAMY NA POKŁADZIE, czyli onboarding w praktyce, który odbędzie się

11 CZERWCA (wtorek) 2019 roku, godz. 16.30-19.30 HR Masters, Gliwice, ul. Dolnych Wałów 7.

Jak przeprowadzić onboarding w firmie? Na czym powinien opierać się skuteczny program adaptacyjny? Gdzie zaczyna, a gdzie kończy się proces onboardingu?

Proces adaptacji zwany onboardingiem ma na celu wprowadzenie pracowników do organizacji w taki sposób, by szybko osiągnęli wysoki poziom efektywności. Proces ten powinien dostarczyć potrzebnej wiedzy zarówno na poziomie strategicznym (misja i wizja, struktura organizacyjna, cele itp.), proceduralnym (zasady komunikacji, obieg dokumentów, itp.), a także osobistym (zakres obowiązków, możliwości rozwoju itp.). Dodatkowo powinien wpływać na satysfakcję z pracy, motywację, a także pomóc rozwijać umiejętności, jakie będą od pracowników wymagane w przyszłości. 
To teoria, rzeczywistość w Polsce wygląda jednak trochę inaczej. Onboarding jest jednym z bardziej zaniedbywanych procesów HR, dlatego warto przyjrzeć się temu zagadnieniu uwzględniając trendy na rynku w tym zakresie. Program adaptacyjny zaprezentuje Agnieszka Wilczek- Roszak, HR Manager Done! Deliveries. W dalszej części Agnieszka Bednarska, Interim HR Manager Grupa HR Masters poprowadzi sesję praktyczną, w której zaprojektujemy wspólnie- efektywny program adaptacyjny.

Program:

  • Business case bez ściemy: Program adaptacyjny Done! Deliveries
  • Sesja DIY: Onboarding w praktyce- jak wdrożyć nowego pracownika szybko i skutecznie, bez wielkich budżetów.

Prowadzący: Agnieszka Wilczek- Roszak, HR Manager DONE! Deliveries.

Dynamiczny, kreatywny HR Manager z doświadczeniem we wdrażaniu nowych inicjatyw HR oraz wspieraniu wszystkich funkcji biznesowych w realizacji strategii HR. Ma doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań HR, które mają pozytywny wpływ na rozwój pracowników. Praca w szybko zmieniającym się, wymagającym środowisku biznesowym daje jej największą satysfakcję.

Specjalności i zainteresowania: Strategia HR, rekrutacja, onboarding i offboarding, plany sukcesji i zarządzanie talentami, zarządzanie zmianami, kultura i wartości, komunikacja, budowanie funkcji HR od początku.

Sesję  DIY poprowadzi Agnieszka Bednarska, Interim HR Manager Grupa HR Masters. 

Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia: amiozga@hrmasters.pl do dnia 10 czerwca 2019 roku. Dla nowych gości i członków PS HRBP spotkanie bezpłatne! W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.