Te polskie miasta dają gwarancję idealnego eventu

Zarządzanie, Trendy

Najlepszym przykładem mogą być takie miasta, jak Kraków, Wrocław czy Poznań, gdzie oferta jest nie tylko bogata, ale również dostosowana do rodzaju konkretnego wydarzenia. Tak wszechstronny wybór czasem może przytłoczyć, dlatego warto poprosić o pomoc doświadczonych specjalistów. Takich ma w swoich szeregach Agencja Eventowa FSWO, która działa w branży już od 14 lat.


Kraków, czyli… elegancja

Jeśli o jakimś mieście mówi się „Mały Rzym”, a liczba turystów w skali roku wynosi nawet kilka milionów, to mamy pewność, że trafiliśmy w wyjątkowe miejsce. Kraków robi niezwykłe wrażenie pod względem swojej architektury i zabytków, i – co warto docenić – duża część z nich, może stać się miejscem na organizację naszego wymarzonego eventu.

Trudno wyobrazić sobie wystawny bankiet lub ważną konferencję firmową w lepszym miejscu niż Fabryczna 13, gdzie zgadza się dosłownie wszystko. Unikatowe bary, wielki ogród czy nowoczesne pokoje i apartamenty z możliwością noclegu to tylko część atrakcji, która nas tam czeka. Podobnie sytuacja wygląda w uwielbianym przez mieszkańców miasta Centrum Kongresowym ICE, które dodatkowo położone jest w znakomitym miejscu z widokiem na Wawel.
To jednak nie koniec miejsc wartych polecenia. Wręcz przeciwnie! Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha Kraków podczas takiego eventu zapewnia nam nie tylko fantastyczne warunki, ale również możliwość obcowania z wyjątkową kulturą japońską. Swój jedyny i niepowtarzany klimat posiada istna perełka krakowskiej architektury - Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva, gdzie możemy się pokusić m.in. o organizację wymarzonego jubileuszu. O tym jak ważne są to wydarzenia doskonale zdaje sobie sprawę ekipa Agencji Eventowej FSWO, dla której satysfakcja i zadowolenie uczestników to najlepsza nagroda.


Poszaleć w Krakowie

Według danych z bieżącego roku w Krakowie studiuje nawet 130 tysięcy osób. A jak wiadomo… nie samą nauką student żyje. W stolicy województwa małopolskiego doskonale o tym wiedzą, dlatego istnieje szereg miejsc, gdzie można oddać się nie tylko dobrej zabawie, ale też najzwyczajniej w świecie odpocząć w gronie najbliższych.
Dla fanów szaleństw koncertowych lub spędzania czasu pod gołym niebem - oczywiście najlepiej w blasku księżyca – należy wymienić położone niekoniecznie w ścisłym centrum, lecz w znakomitej scenerii takie miejsca, jak: Ogrody Doświadczeń im. Stanisława Lema, Centrum Sportu Parkowa, Muzeum Lotnictwa czy też świetnie znanym wszystkim amatorskim sportowcom w Krakowie Com Com Zone na Prokocimiu.
Imprezy „pod dachem”, to już z kolei domena nowoczesnych i przestrzennych miejsc rozrywkowych, wśród których prym w Krakowie wiodą m.in. Forty Kleparz Music Club, Czeczotka Bar (nawet do 500 osób), Klub Shine oraz Hangar Czyżyny (do 1000 osób). Na bardziej uniwersalne i nietuzinkowe wydarzenia polecają się Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Projekt Strzelnica, Willa Decjusza, Plac Nowy 1 Kraków. Miejsc doskonałych na event jest naprawdę sporo! 

O tym, że w Krakowie jest duże zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju eventy świadczy fakt, że tylko w ciągu kilku najbliższych lat w mieście powstanie przynajmniej kilka nowoczesnych przestrzeni, w których będziemy mogli pójść na koncert, odpocząć z rodziną czy też zorganizować dopiętą do ostatnich szczegółów konferencję. W 2024 roku swoje otwarcie będzie mieć Centrum Nauki Cogiteon przy alei Bora-Komorowskiego, rok później Krakowskie Forum Muzyki w malowniczym Cichym Kąciku, natomiast na przełomie 2025 i 2026 roku swoją działalność zainaugurują Nowohuckie Centrum Kultury na Ruczaju, Instytut Lema czy Szpital Kopernika.


Wrocławski styl

Wrocław, podobnie jak Kraków, od lat przekonuje do swojej wyjątkowości. To nietuzinkowe miasto zachwyca architekturą, gościnnością oraz klimatem. Event w tym mieście jest skazany na sukces. Mało tego, w malowniczej stolicy województwa dolnośląskiego zorganizujemy nie tylko wspaniały bankiet czy jubileusz (Narodowe Forum Muzyki, Hotel Terminal), ale również szereg imprez mniej lub bardziej formalnych.
Hala Stulecia to świetne miejsce na koncert czy ważne wydarzenie sportowe, Tarczyński Arena (strefa VIP) doda prestiżu każdemu spotkaniu, natomiast Centrum Historii Zajezdnia zapewni nam niepowtarzalny klimat. Stylu i wszechstronności nie można odmówić Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”, a innym niezwykle ciekawym miejscem są wrocławskie Horyzonty.
Wrocław ze swoją malownicza urodą to miejsce, które warto pokazywać w całej jego okazałości. Nic więc dziwnego, że wielką popularnością cieszą się imprezy plenerowe. Co najlepsze, każdy tu znajdzie coś dla siebie, a zadba o to m.in. Zamek Topacz, Wrocław Golf Club, Tor wyścigów konnych Partynice, Pola Marsowe Wrocław, Aeroklub Wrocław, Odra Centrum, Pole golfowe Korbielowice. Brzmi naprawdę świetnie, a wygląda jeszcze lepiej! Warto się tym delektować, podczas gdy o wszystko zadba doświadczona Agencja Eventowa FSWO.


Historyczny Poznań

W całej stawce nie możemy zapomnieć o klimatycznym Poznaniu. W końcu mówi się, że to „miasto doznań”. Co jednak ważniejsze, nie są to tylko puste słowa, a stolica Wielkopolski wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wiele znaczących firm decyduje się na organizację eventów w tym mieście. I mają ku temu powody, ponieważ miasto nie tylko tętni życiem, ale posiada kilka naprawdę ciekawych obiektów, gdzie można zorganizować swoje wydarzenie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są liderem wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, co jest chyba najlepszym rekomendacją. Swoją renomę posiadają również Huta Hipolit Cegielski oraz Twierdza Poznań, które poza atrakcyjną lokalizacją, oferują niezwykły klimat i nietuzinkową historię sięgającą nawet XIX wieku.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.