Idealny, świąteczny upominek dla Pracownika

Zarządzanie, Trendy

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły okres – wyjątkowa atmosfera, podsumowanie tego co udało nam się zrealizować oraz czas na „ładowanie baterii” w oczekiwaniu na wyzwania, które niesie za sobą Nowy Rok. To idealny moment na docenienie codziennej pracy i zaangażowania Pracowników. Jak to zrobić?

Kosz z łakociami, voucher do popularnej drogerii, a może bilety do kina lub teatru? Te upominki są już passe. Dzisiaj należy stawiać na rozwiązania szyte na miarę oczekiwań Pracowników. Z ankiety przeprowadzonej przez goodie wynika, że aż 80% respondentów, chciałoby otrzymać od Pracodawcy na święta kartę upominkową, która daje możliwość swobody w dysponowaniu środkami. Właśnie takim rodzajem prezentu jest eKarta goodie - osoba obdarowana sama zdecyduje na co przeznaczy otrzymane pieniądze.

eKarta goodie posiada szereg zalet istotnych dla Pracownika, ale również dla Pracodawcy.

Dlaczego warto wybrać eKartę goodie

  • Kreatywny upominek – spersonalizowany do potrzeb Pracodawcy
  • 100% cyfrowy proces – zamówienie, dystrybucja i aktywacja odbywają się online
  • Rozwiązanie szyte na miarę – możliwość wydania karty otwartej lub ograniczenia płatności do wybranej branży, sieci sklepów lub marki
  • Elastyczne wykorzystanie środków – Pracownik sam decyduje na co je przeznaczy, możliwość płatności online i stacjonarnie
  • Eko rozwiązanie – zero plastiku, wspólnie dbamy o naszą planetę
  • Zwolnienia podatkowe –możliwość finansowania z ZFŚS oraz zwolnień podatkowych (np. karty lunchowe)

eKarta goodie to kreatywny upominek, który z łatwością można spersonalizować według potrzeb Pracodawcy. Można wybrać opcję tzw. „open” – czyli możliwość płatności we wszystkich sklepach stacjonarnych lub online na terenie całej Polski lub zawęzić płatności do wybranej branży lub sieci sklepów. A jeśli mowa już o personalizacji to warto zaznaczyć, że do upominku można dołączyć, bez dodatkowych opłat, dedykowaną grafikę np. z logo firmy i życzenia.

Proces zamówienia, dystrybucji, a następnie aktywacji eKarty jest w 100% cyfrowy. To dodatkowa oszczędność czasu działów HR odpowiedzialnych za prezenty dla Pracowników. Niezaprzeczalnie jest to również produkt przynoszący oszczędności w zakresie kosztów pakowania czy dystrybucji wśród pracujących na odległość np. Pracowników zdalnych – w porównaniu do tradycyjnych prezentów. Co równie ważne, Pracodawcy wykorzystujący eKartę wpisują się w eko trendy wspólnego dbania o środowisko.

Sama eKarta jest wygodna w użyciu – wystarczy ją dodać do aplikacji Portfel Google lub Apple Wallet, albo dokonać płatności internetowej, jak standardową kartą płatniczą.

Najlepsza oferta na rynku

Obecnie zamawiający eKartę nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych z jej wydaniem, dystrybucją czy aktywacją. Firma Millennium Goodie nie pobiera również opłaty za zasilenie eKarty. Wydajesz tylko tyle, ile chcesz przeznaczyć na kwotę doładowania dla poszczególnego Pracownika.

Zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 48 h od zaksięgowania wpłaty. Nie trzeba organizować dystrybucji prezentów, ponieważ produkt jest wirtualny – dlatego z łatwością zostanie przekazany do odbiorcy za pośrednictwem wiadomości e-mail, SMS lub innego komunikatora.

Warto zaznaczyć, że zamawiając eKartę goodie można skorzystać z szeregu udogodnień podatkowych m.in.: zwolnienie ze składki ZUS i podatku PIT do 2000 zł na Pracownika (limit do końca 2023 r.). eKarta może być sfinansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. 

Jeśli wybór prezentów jest jeszcze przed Tobą, koniecznie zapoznaj się z eKarta goodie i ofertą nowoczesnego prezentu: eKarta goodie

goodie to bezpłatna platforma zakupowa. Aplikacja goodie pozwala na korzystanie z eKart przedpłaconych. Ponadto łączy w sobie usługę cashback, dostępną w blisko 800 markach z najlepszymi rabatami i promocjami w świecie zakupów. Umożliwia przeglądanie gazetek z najpopularniejszych sklepów i dyskontów oraz tworzenie list zakupowych.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.