IT Career Summit 2015

Rynek pracy, Narzędzia

11 czerwca na promenadzie Stadionu Narodowego, odbyła się pierwsza edycja targów pracy IT Career Summit. W strefie kariery uczetnicy mieli możliwość poznania 15 Pracodawców, którzy w ramach inicjatywy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Wybór był wyjątkowo zróżnicowany, ponieważ kandydaci targów mogli porozmawiać z przedstawicielami firm typowo technologicznych jak JLabs czy QBurst, projektujących gry na urządzenia mobilne (Vivid Games) czy nawiązywać relacje z Pracodawcami z sektora finansowego m.in. Credit Suisse, Getin Noble Bank.

Udział w targach był kwalifikowany, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów z branży IT. Wśród uczestników mogliśmy odnaleźć osoby zajmujące się na co dzień programowaniem, testowaniem, bezpieczeństwem, administrowaniem czy zarządzaniem projektami. Formuła wydarzenia sprzyjała interakcji i wymianie kontaktów, jak również nawiązywaniu bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracownikami.

Niestresująca rozmowa kwalifikacyjna? Oczywiście!

Lokalizacja i klimat towarzyszący imprezie powodował, że uczestnicy mogli poznać i zaprezentować się firmom, w których szeregach chcieliby się znaleźć. Rozlokowanie stoisk wystawienniczych na promenadzie Stadionu Narodowego pozytywnie wpłynęło na zadowolenie uczestników, dzięki czemu przebieg rozmów był całkowicie bezstresowy. Targi pracy pozwoliły firmom wyselekcjonować i odnaleźć potrzebnych, a także wartościowych kandydatów.

"IT Career Summit to świetna okazja do rozwoju wizerunku firmy wśród specjalistów i partnerów biznesowych z branży IT. Sprawna i profesjonalna organizacja. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!"- mówi Agnieszka Newecka z firmy ASTEK Polska.

W ramach wydarzenia Kandydaci mieli także okazję skorzystać z ciekawych loterii i konkursów z nagrodami. Tablety, power banki, książki o tematyce programistycznej, to jedne z wielu atrakcyjnych nagród jakie przygotowali Pracodawcy.
Targi IT Career Summit na Stadionie Narodowym, były ogromnym sukcesem, dlatego już 26 listopada tym razem we Wrocławiu odbędzie się II edycja wydarzenia. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji: www.itcareersummit.pl/wroclaw

Drukuj artykuł
Patronem medialnym wydarzenia był portal HRPolska.pl

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.