„Szukasz motywacji? Masz ją na wyciągnięcie ręki”

Rynek pracy, Czytelnia

Każdego ranka po obudzeniu, przetarciu zaspanych oczu i powrocie do rzeczywistości być może zadajesz sobie pytanie: Jakie wyzwania i przeżycia przyniesie mi kolejny, nadchodzący dzień?

Idziesz pod prysznic i zaczynasz snuć plan działań na najbliższe godziny: śniadanie (Koniecznie coś na szybko, nieważne co), spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy (Na pewno znowu o czymś zapomnę), dojazd do pracy - istny horror (Dlaczego nigdy nie mogę wyjść wcześniej?), rozmowa z szefem (Może uda mi się to przełożyć. Dlaczego innym jest tak łatwo z Nim rozmawiać, a mi nie?). Wreszcie powrót do domu (Dlaczego nie jeżdżę rowerem? Chyba odpuszczę wieczorne spotkanie. Pewnie będę zbyt zmęczony(a)).

Nie szukaj wymówek

Czy słyszałe(a)ś kiedykolwiek podobne zdania w swojej głowie? Jeśli tak, to być może należysz do osób, które nie potrafią zarządzać sobą w czasie i które nieustannie znajdują wymówki dla nowych przedsięwzięć. Chciał(a)byś zacząć uczyć się nowego języka, grać na gitarze, albo chodzić na siłownię, ale wciąż brakuje Ci motywacji? A może coraz częściej dostrzegasz, że nie jesteś tak otwarty na relacje z innymi ludźmi jak Twoi współpracownicy?

Możesz to wszystko zmienić. Nie drastycznie i nie wszystko na raz. Zgodnie z zasadą małych kroków, bez rewolucji lecz systematycznie. W dodatku sam na sam z komputerem we własnych czterech kątach.

Wyznaczaj i osiągaj cele

Już dziś koniecznie zapoznaj się z bezpłatnym i innowacyjnym narzędziem www.imigomo.com stworzonym właśnie po to, aby pomagać ludziom przezwyciężać swoje słabości. Aplikacja webowa powstała jako uzupełnienie szybko rozwijającej się branży coachingu w naszym kraju. Zaprojektowana w oparciu o metodę SMART, czyli ideę formułowania celu, daje Ci możliwość dokonania wnikliwej analizy różnych obszarów życia: kariera, finanse, rodzina itd. W wyniku powstałej diagnozy zbudujesz swój indywidualny plan działania i będziesz mógł (mogła) wreszcie wyznaczyć bez problemu swoją drogę do celu. Innym atutem stworzonego narzędzia jest wsparcie, jakie oferuje, monitorując Twoje postępy, tworząc ich statystyki i budując społeczność, która będzie Cię motywować do działania. Dodatkowo z nowymi znajomymi będziesz mógł (mogła) dzielić się swoimi wszelkimi wątpliwościami jak i sukcesami. W tej części użytkownicy obserwują wzajemnie swoje postępy, a za najlepsze osiągnięcia mają możliwość zdobywania interesujących nagród.

Koncepcja zbudowania aplikacji, która ma kompleksowo wspomagać użytkowników w zarządzaniu swoim potencjałem oraz w dążeniu do realizacji planów wydaje się być bardzo intrygująca.

Poszerzaj swoje horyzonty w dziedzinie rozwoju osobistego. Już dziś wejdź na naszą stronę www.imigomo.com

Wyznaczaj i osiągaj cele z IMIGOMO !

Drukuj artykuł
Artykuł został przygotowany przez Imigomo


Podejmuj wyzwania i osiągaj swoje cele z aplikacją Imigomo! 
Pomożemy Ci poznać siebie i zrealizować Twoje plany. 

Imigomo to nowoczesna aplikacja pozwalająca zarządzać swoimi aspiracjami. To autorski projekt, w którym dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami na temat świadomego rozwoju osobistego.
www.imigomo.com - aplikacja do rozwoju osobistego i wyznaczania celów.

Newsletter

Wykorzystujemy pliki cookies.