Talent Reasercher

Nr Referencyjny: REA/2018
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Realizacja standardowych i niestandardowych zadań mających na celu pozyskanie specjalistów z obszaru IT (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Bliska współpraca z biznesem w celu weryfikacji oczekiwań
  • Codzienny kontakt z kandydatami z każdego zakątka świata
  • Umawianie spotkań, utrzymywanie relacji z kandydatami

Wymagania:

  • Chcesz się rozwijać w rekrutacji (plusem będzie doświadczenie w rekrutacji IT)
  • Chcesz podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Potrafisz nawiązywać relacje biznesowe z kandydatami w kontakcie telefonicznym i mailowym
  • Stawiasz na jakość wykonywanych zadań oraz kreatywność
  • Nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać w rekrutacji
  • Chcesz być członkiem zespołu i chcesz się związać z nami na dłużej
  • Znasz dobrze język angielski i nie boisz się nim posługiwać

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • naukę od najlepszych specjalistów;
  • 1-2 miesięczne praktyki z możliwością otrzymania szansy na zatrudnienie;
  • wynagrodzenie za odbytą praktykę.