Specjalista ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: 3641
  • Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska inżynierskie i specjalistyczne

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów przy użyciu różnorodnych technik i nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych

  • Przeprowadzanie screeningów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami

  • Współpraca z managerami obszarów w zakresie bieżących potrzeb rekrutacyjnych, wymagań co do kandydatów oraz rekomendacji kandydatów

  • Organizacja i udział w targach pracy

  • Utrzymywanie candidate experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacyjnego

  • Współpraca z uczelniami, instytucjami i firmami rekrutacyjnymi

  • Udział w rozwijaniu wewnętrznych narzędzi rekrutacyjnych i znajdowanie nowych rozwiązań na usprawnianie procesu rekrutacji

  • Wspieranie działań Employer Branding i kampanii marketingowych

  • Tworzenie raportów rekrutacyjnych i prezentacji

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji

  • Wykształcenie wyższe psychologia, administracja, zarządzanie i pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Asertywność, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

Oferta:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

    Oferta dotyczy pracy stałej
    Numer referencyjny 3641/037/ABI