Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nr Referencyjny: SdOK
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych serwisu JOBS.PL (ogłoszenia rekrutacyjne, baza CV, reklama)
  • Zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług.
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub obsłudze klientów.
  • Dodatkowy atut komunikatywna znajomość j.angielskiego.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne warunki pracy (pełny etat, podstawa + system prowizyjny).
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego - szkolenia sprzedażowe.
  • Praca w centrum Katowic, biuro przy samym rynku.
  • Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub od 9.00 do 17.00.
  • Świetną atmosferę w pracy, dobrą kawę oraz bilety do kina.