Specjalista ds. HR

Nr Referencyjny: 37310
  • Miejsce pracy: Jasionka
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Doskonała znajomość przepisów prawa pracy
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność obsługi programów kadrowych
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem kadrowo-płacowym i/lub HR / zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
  • Udział w interesujących projektach, również z Klientami międzynarodowymi
  • Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
  • Okazjonalna pracę zdalną
  • Duży parking samochodowy
  • Lektoraty językowe
  • Kebabowe czwartki
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Eventy firmowe
  • Owoce od okolicznych rolników
  • Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!

Obowiązki:

  • Obsługa wszystkich procesów firmy związanych ze sprawami kadrowymi, płacami i administracją, we współpracy z biurem księgowym
  • Kontrola umów z pracownikami firmy, identyfikacja kończących się umów, podpisywanie nowych umów
  • Kontrola i ewidencja urlopów
  • Współpraca z biurem księgowym przy wyliczaniu wynagrodzeń
  • Komunikacja do pracowników firmy nt. spraw kadrowych
  • Planowanie szkoleń
  • Współpraca z IOD w aspektach związanych z ochroną danych osobowych
  • Onboarding pracowników
  • Rozwój i standaryzacja procesów kadrowych
  • Archiwizacja danych i dokumentów pracowniczych
  • Wdrożenie w firmie Pracowniczych Planów Kapitałowych

Dodatkowo:

Sprawny proces rekrutacyjny: 1 spotkanie i decyzja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.