Specjalista ds. HR

Data publikacji ogłoszenia: 27.05.2019
Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Partynia (Radomyśl Wielki)
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Co będzie należało do obowiązków:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będą należały m.in.:

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę
  • Udział w procesie rekrutacji
  • Organizacja i nadzór nad szkoleniami
  • Prowadzenie wizualizacji w Firmowym Klubie Mikserek
  • Opracowanie polityki CSR i prowadzenie działań PR w obszarze HR
  • Opracowywanie dokumentacji systemowej zgodnej z normą jakości IATF
  • Nadzorowanie czasu pracy pracowników w tym obsługa programu RCP
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa pracy
  • Obsługa programu Kantyna i rozliczanie posiłków pracowników
  • Organizacja spotkań i wyjazdów integracyjnych pracowników
  • Opracowywanie analiz na potrzeby Zarządu
  • Nadzorowanie procesu wdrożenia nowo przyjmowanych pracowników do pracy

Co oferujemy naszym Pracownikom:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wieloaspektowy zakres obowiązków wymagający dynamiki działania
  • Pracę w  dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku
  • Dokształcanie poprzez szkolenia, kursy językowe oraz studia podyplomowe,
  • Kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego,
  • Pracę w zespole specjalistów opartej na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Członkostwo w Firmowym Klubie Mikserek, gdzie codziennie bezpłatnie dla pracowników, serwowane są świeże i pyszne posiłki.
  • Członkostwo w Firmowym Klubie Cyklistów, Narciarzy oraz Zespole Teatralnym i Muzycznym
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dofinansowanie biletów, karnetów sportowych, wycieczek, karty świąteczne z ZFŚS

Jakie są Nasze wymagania:

Oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu, a więc:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe lub pochodne)
  • preferowane dodatkowo studia podyplomowe lub doktoranckie
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • min.2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doskonała organizacja pracy również pod presją czasu,
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy
  • zdolności analityczne
  • zdolności artystyczne, plastyczne będą dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.