Specjalista ds. HR

Data publikacji ogłoszenia: 10.06.2019
Nr Referencyjny: 1124719
  • Miejsce pracy: Lublin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. HR.
 
Do zadań Specjalisty ds. HR należeć będzie kreowanie i wdrażanie działań z zakresu employer branding (wewnątrz i na zewnątrz organizacji), tworzenie i nadzór nad realizacją programów wdrożeniowych dla Pracowników nowozatrudnionych i awansowanych (onboarding) oraz zarządzanie szkoleniami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie także odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji na stanowiska niższego szczebla (w tym działania direct search) oraz współpracę z agencjami rekrutacyjnymi.

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, ekonomia, marketing), min. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej oraz znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (min. B1). Szukamy Kandydatów o praktycznej wiedzy z zakresu procesów, metod i narzędzi HR. Idealny Kandydat to osoba o bardzo dobrych umiejętnościach interpersonalnych, posiadająca zdolność analitycznego myślenia, proaktywna, która wykazuje się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny, możliwość rozwoju zawodowego, tworzenie i implementacja nowych projektów z zakresu HR oraz budowanie realnego partnerstwa między HR-em a biznesem.

Aplikuj

Newsletter

HR Wydarzenia

Data Temat Miasto
17.06 17.06 Forum Zaufania Warszawa
25.06 25.06 Motywacja oparta na dowodach Warszawa

Wykorzystujemy pliki cookies.