Senior Recruitment Consultant

Nr Referencyjny: 1143786
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Recruitment Consultant (1/2 etatu)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za całościową realizację globalnych procesów rekrutacyjnych- głównie na stanowiska w dziale Procurement. Szczegółowe zadania będą obejmowały poszukiwanie kandydatów (również metody bezpośrednie), prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, rekomendowanie najlepszych kandydatów oraz ścisła współpraca z hiring managerami pod kątem badania i konsultowania potrzeb rekrutacyjnych.

Do aplikowania zapraszamy osoby z ugruntowanym doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w środowisku międzynarodowym. Wymagamy zaawansowanej znajomości j. angielskiego. U kandydatów poszukujemy takich cech i umiejętności jak: samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Oferujemy współpracę na okres 6 miesięcy z realną możliwością przedłużenia umowy, profesjonalne narzędzia pracy i możliwość pracy całkowicie zdalnie. Co więcej, możliwość zdobycia doświadczenia w znanej firmie o stabilnej pozycji na globalnym rynku. Oferta dotyczy pracy w niepełnym wymiarze godzin – ½ etatu.