Rekrutacyjny Poszukiwacz Przygód

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

KU PRZYGODZIE!

Za siedmioma górami aplikacji, za siedmioma morzami rozmów kwalifikacyjnych jesteśmy My –Rekrutacyjni Poszukiwacze Przygód!Dołącz do nas i poczuj ten dreszczyk emocji!

Szukamy Śmiałka na stanowiskoStażysty/Stażystkido naszego oddziału w Łodzi.

RUSZAJ Z NAMI!

Poznaj z nami smak przygody podczas stażu, wyrusz w poszukiwaniu doświadczenia i zdobywaj wiedzę w codziennych wyzwaniach działu Rekrutacji i Selekcji. Podczas podróży w meandrach rekrutacji będziesztworzył profile stanowisk pracy,redagował atrakcyjne ogłoszenia rekrutacyjne,uczestniczył w spotkaniach. Poznaszniestandardowe metody pozyskiwania aplikacjii wspólnie z namizadbasz o satysfakcję kandydatów w procesie rekrutacji.

TO NIE BĘDZIE NUDNY STAŻ, TO BĘDZIE FRAJDA!

Poznasz pracę profesjonalistów od podszewki, a nasz zespół zapewni Ciświetną iluźną atmosferę,w której żadne wyzwanie nie będzie straszne. Twoim ekwipunkiem będziezatrudnienie w oparciu o umowę stażowąw firmie o niekorporacyjnej strukturze.Uczysz się/ studiujesz?Nic się nie bój - przygoda z nami nie stanie na drodze Twojej nauki, bomamy elastyczny grafik.

DODATKOWE INFORMACJE

Jak zaciągnąć się do naszej ekipy? To proste – kliknij w przycisk APLIKUJ, załącz CV i daj się poznać! Niech moc przygody będzie z Tobą!