Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: 1141562
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, międzynarodowej, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych (stanowiska blue i white collar). Szczegółowe zadania będą obejmowały kontakt z managerami, publikację ogłoszeń, selekcję aplikacji oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, rekomendacje oraz składanie ofert kandydatom.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane również osoby z agencji rekrutacyjnych) oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego . Oczekujemy takich cech jak komunikatywność, otwartość oraz umiejętności organizacji pracy.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze w znanej firmie. Oferta dotyczy pracy na okres 2-3 miesięcy.