Koordynator HR z j. Niemieckim

Data publikacji ogłoszenia: 07.06.2019
Nr Referencyjny: 1124700
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, przedsiębiorstwa finansowego zajmującego się bankowością prywatną i inwestycyjną poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora HR z językiem niemieckim.

Pracując w międzynarodowej korporacji zrzeszającej ponad 70,000 pracowników na całym świecie będziesz członkiem zespołu HR. W nowej roli będziesz odpowiedzialny za wsparcie administracyjne procesów HR-owych, planowanie oraz organizację zadań. Na co dzień będziesz współpracował zarówno z kandydatami, managerami czy pracownikami wewnętrznymi firmy.

Poszukujemy osoby znającej język niemiecki w stopniu zaawansowanym, min. C1/C2, język angielski na poziomie zaawansowanym B2/C1 - komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi. Doświadczenie zdobyte w dziale HR jest traktowane jako atut. W tej roli dobrze odnajdzie się osoba zorganizowana, dobrze zarządzająca swoim czasem pracy.

Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w jednym z największych banków na świecie, możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR od podstaw, atrakcyjne wynagrodzenie (do 7000 tys. złotych brutto w zależności od doświadczenia), pakiet benefitów, biuro zlokalizowane w centrum miasta.

Pierwszy kontrakt jest to umowa agencyjna na okres 6 miesięcy z możliwością współpracy długofalowej.

Aplikuj

Newsletter

HR Wydarzenia

Data Temat Miasto
28.09 28.09 Konferencja Wellbeing w Praktyce Warszawa
21.10 21.10 IV edycja Kongresu HR Katowice
09.11 10.11 V edycja Konferencji E-Learning Fusion (ELF20) Warszawa

Wykorzystujemy pliki cookies.