SYLVA Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniające 300 osób. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest we Wielu, niedaleko Kościerzyny. SYLVA Sp. z o.o. stanowi integralną część koncernu PIVETEAUBOIS, to rodzinna firma z ogromną pasją do drewna i ponad 65-letnim doświadczeniem w wyborze najlepszej jakości drewna iglastego z certyfikatem ekologicznym we Francji i Polsce. Podstawową działalność spółki stanowi projektowanie, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości produktów z drewna SYLVA działa w Polsce od 1994 roku, szanując podstawowe wartości: pasję do drewna, zaangażowanie w innowacje, szacunek dla pracowników i ich bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój. DOŁĄCZ DO NAS! SYLVA to miejsce dla otwartych i lubiących wyzwania ludzi, którzy z dala od wielkomiejskiego zgiełku chcą robić rzeczy wielkie. Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników

INŻYNIER DS. TECHNICZNYCH

Data publikacji ogłoszenia: 26.07.2019
Nr Referencyjny: INZ1
  • Miejsce pracy: Wiele
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

JESTEŚ AMBITNY, CHCESZ REALIZOWAĆ INNOWACYJNE PROJEKTY? NIE BOISZ SIĘ WYZWAŃ? JESTEŚ GOTOWY SPĘDZIĆ KILKA MIESIĘCY WE FRANCJI POZNAJĄC NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W BRANŻY DRZEWNEJ? UKOŃCZYŁEŚ STUDIA O KIERUNKU TECHNICZNYM? TA PRACA JEST DLA CIEBIE!!

Wymagamy:

umiejętności techniczne znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dofinansowanie dojazdów do pracy atrakcyjny pakiet socjalny imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin oferujemy wiele możliwości rozwoju oraz pozytywną atmosferę