HR Assistant

Nr Referencyjny: HRA/037/MZA
  • Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoje obowiązki:

  • Bliska współpraca z HR Business Partnerem i Site Managerem
  • Koordynowanie różnych procesów HR
  • Obsługa kadrowa pracowników, zarządzanie dokumentami
  • Wspieranie działu HR oraz administracji
  • Wspieranie procesu raportowania w siedzibie
  • Zarządzanie projektami z różnych obszarów

Doskonale się u nas odnajdziesz, jeśli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie (mile widziane: psychologia, zarzadzanie zasobami ludzkimi)
  • Posiadasz wiedzę na temat prawa pracy
  • Posiadasz około 2 lat doświadczenia w obsłudze kadrowej pracowników
  • Jesteś komunikatywną, samodzielną, zorganizowaną osobą
  • Dobrze czujesz się wśrodowisku pełnym wyzwań
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w renomowanej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe
  • Międzynarodowy zespół ekspertów gotowych do wspierania I inspirowanie Cię
  • Korporacyjną kulturę pracy, w której Twoje umiejętności są oceniane wyłącznie pod kątem efektów Twojej pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

Oferta pracy stałej.
Miejsce pracy: Głuchów
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"