Analityk ds. Płac

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Sosnowiec
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Naliczanie i weryfikację wynagrodzeń dla pracowników oraz zasiłków,
  • Rozliczanie czasu pracy,
  • Dokonywanie potrąceń, zajęć komorniczych i sądowych,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, naliczanie PDOF, PFRON i sprawozdań GUS, kontakt z ZUS i US,
  • Rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Kompletowanie i sporządzanie wniosków emerytalno-rentowych,
  • Sporządzanie stosownych zaświadczeń na potrzeby pracowników,
  • Sporządzanie raportów i analiz.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku - mile widziane w dużej firmie,
  • Wykształcenia średniego lub wyższego,
  • Znajomości aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Znajomości programu Płatnik i systemu e-PFRON,
  • Samodzielności i dokładności,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnego systemu SAP oraz innych narzędzi,
  • Szkolenia wstępne w zakresie systemu SAP, procesów, procedur, produktów,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie bardziej doświadczonych członków zespołu,
  • Elastyczny system czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realną ścieżkę kariery.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.