Konferencja Accountability Culture Congress

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Już można rejestrować się na 5-tą, jubileuszową edycję konferencji Accountability Culture Congress, która odbędzie się 26 września 2024 r.

Partnerem wydarzenia jest: HR Polska.

Zapisy dostępne są już pod linkiem: https://kongres.4results.pl/

Kultura Odpowiedzialności (Accountability Culture) to taka kultura organizacyjna, w której decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja, a nie hierarchicznie. Kultura accountability oparta jest o rozwój kompetencji przyszłości: samoświadomości, samozarządzania, przedsiębiorczości, odpowiedzialności. Kultura Odpowiedzialności jest już obecna w wielu firmach w Polsce i na świecie.

Accountability Culture Congress (ACC) to największe w Europie wydarzenie, które daje możliwość spotkania wybitnych mówczyń i mówców, ekspertek i ekspertów oraz liderek i liderów zarządzania, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z kultury odpowiedzialności.

W edycji 2024 skupimy się mocno na roli samoświadomości i wszechstronności liderów w budowaniu zdrowej, pełnej zaangażowania i bezpieczeństwa psychologicznego atmosfery w firmie. Pokażemy przykłady menedżerów, którzy poprzez budowanie własnych oraz zespołowych kompetencji miękkich wpłynęli na losy organizacji, tworząc przyjazne miejsce pracy.

Kto wystąpił do tej pory?

Prelegentami ACC byli m.in. Magdalena Dziewguć, Country Director Google; Jacek Santorski, Psycholog biznesu; Paweł Motyl, Mówca, ekspert przywództwa; Gen. Stanley A. Mchrystal, Founder McChrystal Group; Kpt. David Marquet, CEO IBL International; Małgorzata Bieniaszewska, CEO Pneumatyka; Jacek Siewiera, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego; Jowita Michalska, CEO Digital Univeristy; Krzysztof Ignaczak, Mówca, Mistrz Świata w siatkówce; Ewa Górska, Head of Human Capital Group One Media i wielu, wielu innych.

W tym roku prelegentami będą m.in. liderzy Sławek Błaszczak, Maciej Trybulec, Radek Matuszewski, czy liderka Agnieszka Servaas. Zgodnie z przyjętym zwyczajem, nazwiska kolejnych prelegentów będziemy ujawniali stopniowo, w odstępach 3-4 tygodniowych.

Zapisy na wydarzenie (pakiety onsite i online) dostępne są pod linkiem: https://kongres.4results.pl/

Kontakt dla mediów:

 

Elżbieta Kowalewska

E-mail: elzbieta.kowalewska@4results.pl

tel. kom. +48 607 509 102

 

Relacja na YT z Kongresu 2023:

https://youtu.be/dKzv7yOFUFc?si=jFyJMA_TI5LvLJjE

Link do zdjęć z Kongresu 2023:

https://www.dropbox.com/scl/fo/h1u73d0nqsfeqiqs7fsn5/h?rlkey=ezh1bzauqd5edn1k64vi6l2zq&dl=0

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 26.09.2024 - 26.09.2024
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Żwirki i Wigury 1H, Warszawa
  • Miejsce: Hotel Renaissance w Warszawie
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.