Stażysta w dziale rekrutacji IT

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Czego się nauczysz?

  • Jak najskuteczniej wyszukiwać Kandydatów z branży IT przez portale społecznościowe
  • Czym jest boolean search i jak z niego skorzystać
  • Jak selekcjonować CV żeby dotrzeć do najlepszych kandydatów
  • Jak skutecznie przeprowadzić screening telefoniczny

Podczas stażu będziesz miał okazję:

  • Uczestniczyć w prowadzonych projektach rekrutacyjnych - działania searchowe, selekcja napływających życiorysów, przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami
  • Współpracować z rekruterami w prowadzonych projektach rekrutacyjnych z branży IT
  • Budować pozytywny wizerunek marki Experis na rynku

Nasze oczekiwania:

  • Dostępność: min. 20h w tygodniu
  • Komunikatywność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office

W trakcie bezpłatnego stażu oferujemy:

  • Szkolenia oraz mentorskie wsparcie doświadczonych rekruterów
  • Warsztat, który umożliwi Ci samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Możliwość kontynuowania kariery w naszych strukturach
  • Nieograniczoną ilość kawy, herbaty i ciastka
  • Wypady integracyjne i świetną atmosferę pracy