SPECJALISTA DS. PRACOWNICZYCH

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Zielona Góra
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy,
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,
  • sporządzanie zakresów obowiązków,
  • sporządzanie dokumentacji na potrzeby rent i emerytur,
  • raportowanie na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów prawa pracy, ZFŚS, ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność, sumienność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki dostępowi do pakietu szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.