Specjalista ds. płac

Nr Referencyjny: PSP/037/NPA
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Kontrola procesu naliczania list płac
  • Tworzenie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie benefitów przysługujących pracownikom
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w tym m.in. dot. PPK w systemie kadrowo-płacowym Pracodawcy
  • Przygotowywanie analiz i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby lokalne i regionu
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie świadczeń pracowniczych
  • Bieżącą współpracę z innymi strukturami

Nasze oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów z zakresu wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych
  • Zdolności analityczne oraz komunikacji interpersonalnej
  • Inicjatywa i chęć uczenia się
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny
  • Możliwość stałego rozwoju kompetencji
  • Międzynarodowe środowisko
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in.: opieka medyczna z możliwością dopisania rodziny, ubezpieczenie NNW, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku/sportu/kultury w ramach ZFSS, dofinansowanie urodzin dziecka, dodatkowy wolny dzień z okazji narodzin dziecka
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.