Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: SKP/2017/OW
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej,
  • Opracowywanie dokumentów kadrowych związanych z nawiązaniem, trwaniem i ustaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie list płac na podstawie ewidencji,
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PDOF, PFRON,
  • Opracowanie analiz i raportów na potrzeby Spółki,
  • Współpraca z działem księgowości i rekrutacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe  (np. ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Mile widziana znajomość ERP Optima,
  • Praktyczna znajomość MS Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o mowę o pracę,
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Pakiet ciekawych szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)"

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji klikając w przycisk "aplikuj".

Podając w tytule wiadomości numer referencyjny: SKP/2017/OW

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).