Rekruter (praca zdalna)

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Masz dość codziennych dojazdów do pracy?
A może jesteś Mamą lub Tatą i cenisz sobie elastyczność pracy?
Mieszkasz w małej miejscowości a marzy Ci się praca dla prestiżowych Klientów i rozwój w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej bez konieczności relokacji?

Znamy rozwiązanie...

Dołącz do Cloud Recruitment Team w Experis IT (Grupa Manpower)

Oferujemy:

  • Pracę zdalną lub częściowo zdalną - w zależności od Twoich preferencji!
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Realizację projektów dla największych, prestiżowych Klientów
  • Wdrożenie umożliwiające pełnienie samodzielnego stanowiska i pozyskanie wiedzy do realizowania projektów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • Dużą samodzielność z możliwością współpracy z researcherami
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego
  • Bogaty pakiet szkoleń oraz możliwość indywidualnego wsparcia Twojego rozwoju, również w ramach międzynarodowych projektów
  • Dostęp do najlepszych narzędzi rekrutacyjnych na rynku!
  • ... A przede wszystkim świetną atmosferę w otwartej organizacji!

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i motywacji
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach (znajomość IT nie jest konieczna, podzielimy się wiedzą i przygotujemy Cię do prowadzenia projektów w tym obszarze)
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Otwartości na ludzi i ich potrzeby
  • Umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2