Recruitment Specialist

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla jednego z naszych Klientów, jednej z najbardziej prestiżowych i uznanych firm Consultingowych poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Recruitment Specialist.

Do Twoich zadań należeć będzie prowadzenie procesów rekrutacji end-to-end rozpoczynających się od rozpoznania potrzeb rekrutacyjnych, przyjęcia strategii przyszłych działań rekrutacyjnych z wieloma stakeholderami, dotarcie do najlepszych aktywnych i pasywnych Kandydatów za pomocą job postingu oraz direct sourcingu, przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz wsparcie Kandydatów podczas procesu rekrutacji.

Dodatkowo będziesz współpracować z dostawcami usług rekrutacyjnych oraz tworzyć strategię employer brandingową mającą na celu zainteresowanie młodych talentów.

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwość pracy w prestiżowym miejscu w międzynarodowej i globalnie rozpoznawalnej firmie
  • Szansę zdobycia doświadczenia w zespole najlepszych profesjonalistów na rynku
  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Około 5 letnie doświadczenie pracy w obszarze rekrutacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności komunikacyjne oraz silne poczucie odpowiedzialności za prowadzone samodzielnie projekty
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wielozadaniowość, umiejętność dzielenia się wiedzą oraz pracy zespołowej.