Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Nr Referencyjny: PZN/01/2018
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Poszukujemy silnie zmotywowanych osób do naszego zespołu. Jeśli jesteś proaktywny, dynamiczny i chcesz pracować w branży HR- dołącz do nas!

Zadania:

  • redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • rekrutacja pracowników tymczasowych
  • wdrażanie nowych pracowników
  • bieżąca obsługa pracowników
  • kontakt z Urzędami Pracy
  • organizowanie giełd pracy
  • działania w terenie
  • kontakt z Klientami
  • raportowanie do przełożonego

Wymagania:

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • chęci do działania
  • wytrwałość w dążeniu do celu
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, komputer)
  • kartę multisport plus, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w samym centrym Poznania!
  • suuuper atmosferę w biurze :)
  • pracę w młodym zespole

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pomocą formularza.