Junior IT Recruiter/in mit Deutsch

Nr Referencyjny: 67400
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Płynne posługiwanie się językiem niemieckim (C1 i wyżej)
  • Chęć do nauki (nie musisz mieć doświadczenia w rekrutacji
  • Systematyczność i wytrwałość w działaniu
  • Musisz lubić kontakt z kandydatem - zarówno poprzez social media, jak i telefon
  • Last but not least - podzielasz nasze wartości: zaufanie, szacunek, odpowiedzialność, szczerość, współpraca oraz orientacja na rezultaty

Dodatkowe atuty:

  • język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • W okresie próbnym zatrudnienie na B2B/UZ, w przyszłości do wyboru: Umowa o Pracę, B2B lub Umowa Zlecenia
  • Podstawę i bardzo dobrą prowizję za zamknięte procesy rekrutacyjne (Twoja podstawa urośnie już po 3 miesiącach)
  • Opiekę medyczną i indywidualne zajęcia z języka angielskiego (Tutlo),
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego" i Placu Zawiszy,
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie próbnym
  • Elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00),
  • Intensywny program onboaridngowy i dalsze szkolenia oraz mentoring doświadczonych rekruterów,
  • Świetną atmosferę - jesteśmy naprawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty" i kręcimy TikToki :)

Obowiązki:

Na początku Twoje zadanie, to nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Docelowo będziesz odpowiedzialna/y za:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end dla klientów niemieckojęzycznych,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów z branży IT (również poza Polską),
  • profesjonalny kontakt z kandydatami (Candidate Experience),
  • raportowanie wyników.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.