WEBCON DAY

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Już 23 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się WEBCON DAY, czyli największa w Polsce konferencja o digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w praktyce. Weźmie w niej udział ponad 450 ekspertów i praktyków zarządzania procesami biznesowymi, którzy będą rozmawiać o współpracy, a wręcz sprzężeniu zwrotnym, między IT i biznesem w dobie cyfrowej transformacji. Kluczowym dla uczestników wymiarem wydarzenia jest dzielenie się doświadczeniami i inspiracjami w zakresie projektów wdrażania workflow i optymalizacji procesów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymaga wcześniejszej rejestracji przez stronę internetową.

 

Na agendę wydarzenia składa się kilka obszarów. Podczas swojej sesji Keynote, Łukasz Wróbel, CBDO i SVP w WEBCON, opowie o trendach na styku IT i biznesu, w tym o przyszłości biznesu w dobie cyfryzacji, a co za tym idzie, zmieniającej się roli działów IT w organizacjach. Poruszy temat wymagań, jakim współcześni CIO (Chief Information Officer) muszą sprostać, by stać się równoprawnym partnerem w realizacji strategii biznesowej firmy.

W kolejnym bloku zaprezentowane zostaną case studies z transformacji cyfrowej w firmach z branż budowlanej, transportowej, biotechnologicznej i cukrowniczej. Swoimi doświadczeniami z wdrażania workflow w swoich organizacjach podzielą się na scenie przedstawiciele takich przedsiębiorstw, jak Warbud, Bioton, Südzucker czy Rohlig Suus Logistics.

Konferencję zamknie solidna dawka praktycznej wiedzy w postaci sesji poradnikowej omawiającej obszary działalności firmy, w których w szczególności warto automatyzować procesy. Dla zainteresowanych tym tematem organizatorzy przygotowali również Strefę Eksperta, w której będzie można zasięgnąć wiedzy technicznej i wdrożeniowej specjalistów WEBCON na temat tego, jak najnowsze technologie IT mogą w praktyce usprawnić działanie firmy.

Podczas konferencji, po raz pierwszy w historii wydarzenia, wręczone zostaną nagrody WEBCON Superheroes Awards 2019. Wyróżnienia te trafią do najbardziej inspirujących i innowacyjnych przedstawicieli społeczności użytkowników platformy WEBCON BPS.

Siódma edycja WEBCON DAY odbędzie się w dniach 23-24 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wstęp na konferencję branżową pierwszego dnia jest bezpłatny i wymaga rejestracji na stronie: https://webcon.com/pl/webcon-day/. Drugiego dnia odbędą się zamknięte warsztaty szkoleniowe, podczas których uczestnicy będą mogli m.in. zobaczyć prapremierowy pokaz najnowszej wersji platformy WEBCON BPS – zaawansowanej technologii low-code do digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych, jak również pogłębić wiedzę techniczną i poznać dobre praktyki pracy prowadzenia projektów i pracy z tym systemem.

 

 

Program

https://webcon.com/pl/webcon-day/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 23.10.2019 - 24.10.2019
  • Dz. tyg.: śr. - czw.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: Marii Konopnickiej 17, Kraków
  • Miejsce: Centrum Kongresowym ICE Kraków
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.