Ucząca się organizacja - rozwiązania prowadzące do świadomego zarządzania wiedzą

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Jak uczą się organizacje? Jak budować środowisko otwarte na pozyskiwanie i dzielenie się wiedzą w organizacji? Jak stworzyć przestrzeń na zgłaszanie, dyskutowanie i sprawdzanie propozycji nowych inicjatyw, zmian i ulepszeń? Odpowiedź na te pytania poznają Państwo podczas konferencji.

W programie konferencji w ramach trzech bloków przygotowane zostały wystąpienia eksperckie, case study, dyskusje oraz wystąpienia z elementami warsztatu, prezentujące rozwiązania technologiczne.

Jednym z prelegentów na konferencji będzie Dr Jaap van Lakerveld z Uniwersytetu Leiden w Holandii. Doświadczony twórca optymalnych programów szkoleniowych opartych na nowoczesnych teoriach związanych z nauczaniem m.in.: konstruktywistycznej teorii nauczania oraz tzw. powerful learning. Autor programów symulacyjnych, gier komputerowych i ćwiczeń dla rządowych instytucji, zwłaszcza w dziedzinie porządku i bezpieczeństwa publicznego, doskonalących procesy podejmowania decyzji, koordynacji i przywództwa w zarządzaniu kryzysowym. Jaap van Lakerveld w ciągu ostatnich dziesięciu lat prowadził szereg projektów badawczych skupionych na problemie uczenia się organizacji, badał m.in.: nasycenie wiedzą i sposoby jej wykorzystania.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 24.06.2015 - 24.06.2015
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Rynek Główny 25, Kraków
  • Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kultury
  • Wstęp: Bezpłatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.