Kongres Next Generation

kogres -

Opis wydarzenia

tagi:

„Sukcesja – suma wszystkich strachów” to myśl przewodnia organizowanego przez Instytut Biznesu Rodzinnego Kongresu Next Generation – wydarzenia dla młodego pokolenia firm rodzinnych, szukającego swojego miejsca w firmie rodzinnej oraz rodzinie biznesowej.

Do Poznania zapraszamy tylko odważnych sukcesorów! 20 i 21 października 2022 (czwartek, piątek) wspólnie podejmiemy tematy trudne i emocjonalne, aby na koniec rozejść się do domów z receptą na pokonanie strachów związanych z procesem zmiany pokoleniowej.

Jak zawsze NextG skupia się na praktyce, na konkretnych rozwiązaniach, które można wykorzystać w firmach i rodzinach po powrocie do domu. Agenda koncentruje się na 4 obszarach ważnych z punktu widzenia sukcesora: „ja” w rodzinie biznesowej, „ja” w firmie rodzinnej, moje kompetencje, biznesowa niepewność. Uczestnicy będą mogli spersonalizować agendę do swoich potrzeb i zainteresowań. Ważny jest także dostęp do konsultacji z ekspertami przez cały czas trwania wydarzenia – dzięki temu każdy znajdzie receptę na sukcesję we własnej rodzinie, aby bez lęku patrzeć w przyszłość. 

Szczegółowy program NextG oraz możliwość rejestracji dostępne są na stronie:www.nextg.pl  

Skorzystaj ze zniżki! Na hasło FAMBIZ -25% przy rejestracji!

Uwaga: 25% zniżki przy zapisie na Kongres NextG na hasło „FAMBIZ” podane przy rejestracji dla członków naszej organizacji.”

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 20.10.2022 - 21.10.2022
  • Dz. tyg.: czw. - pt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Lutycka 115 wjazd od ul. Dojazd 60, Poznań
  • Miejsce: Fort VI
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.