Konferencja Wellbeing w praktyce

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

20 marca 2019 roku odbędzie się coroczna konferencja „Wellbeing w praktyce”. We Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia już po raz trzeci będzie można uzyskać wiedzę, inspirację oraz konkretne rozwiązania, jak wdrożyć wellbeing w swojej firmie i tym sposobem przyjąć nowy styl funkcjonowania. Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kluczowy kapitał. W związku z tym nowatorski styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i troskę o jego stan psychofizyczny. Dbając o dobrostan pracowników, uzyskuje się w zamian wzrost efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na wynik biznesowy, ale i pozytywny wizerunek organizacji.

Na konferencji ekspreci odpowiedzą na pytania m.in. jak skutecznie wdrażać wellbeing w organizacji, jak menagerowie mogą zadbać o siebie i pracowników, jak tworzyć mistrzowskie zespoły w oparciu o wellbeing oraz czy opłaca się pracodawcy dbać o dobrostan pracowników.

Aby skutecznie wdrożyć wellbeing w organizacji warto działać kompleksowo w 6 obszarach: świadomości, zdrowia, relacji, miejsca pracy, kultury organizacyjnej oraz systemów i procesów. Tematyka konferencji jest więc kluczowa nie tylko dla właścicieli, kadry menadżerskiej i pracowników działów HR, CSR, EB, PR, ale również dla coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy czy konsultantów zarządzania.

Głównym organizatorem 3 edycji konferencji jest Wellbeing Institute, którego misją jest podnoszenie poziomu wellbeingu ludzi i organizacji. Misję tę realizuje m.in. poprzez edukację, szerzenie dobrych praktyk wellbeingowych i bezpośrednią współpracę z biznesem podczas wdrażania programów wellbeingowych.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą:

  • Beata Kapcewicz - współzałożycielka i mentor Wellbeing Institute, praktykujący lider, trener zarządów i liderów
  • Jakub B. Bączek - przedsiębiorca, podróżnik, trener mentalny, autor kilkunastu książek
  • Jaro Bieniecki - twórca i Prezes Runmageddonu, mówca inspiracyjny.

Natomiast prelegenci - praktycy wellbeingu -podzielą się swoim doświadczeniem m.in. z Ikea Industry, Velux, Volvo, Kaufland, Ops Talent (pierwsza firma w Polsce z certyfikatem Wellbeing Leader).

Dodatkowo w dniu 21.03.2019 będzie można uczestniczyć w warsztatach związanych z tematyką wellbeingu. 

Więcej 

Lokalizacja

dolnośląskie, Wrocław, ul.Wystawowa 1, Wrocławskie Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia

Wyświetl większą mapę

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 20.03.2019 - 20.03.2019
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: ul.Wystawowa 1, Wrocław
  • Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.