Wydarzenia CSR i ESG – od ludzi dla ludzi

trzy wydarzenia w jednym: konferencja, targi branżowe oraz kongres -

Opis wydarzenia

tagi:

Wydarzenie składa się z trzech niezależnych elementów:

 Cel wydarzenia:

Celem projektu jest promowanie działań społecznych, środowiskowych i charytatywnych, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na standardy ESG i cele równoważonego rozwoju. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom różnych branż i środowisk.

Chcemy promować budowanie relacji między NGO, biznesem i jednostkami administracji publicznej, ponieważ naszym wspólnym celem jest dbanie o rozwój społeczny i gospodarczy w odpowiedzialny sposób.

Konferencja ESG

Konferencja to branżowe wydarzenie realizowane dla przedstawicieli środowiska biznesowego oraz osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju i raportowania niefinansowego. Konieczność ujawniania danych niefinansowych, coraz większa świadomość kolejnych pokoleń konsumentów, rosnące oczekiwania interesariuszy oraz postępujące prace nad zmianami w przepisach sprawiają, że przedsiębiorstwa chcą wdrożyć ESG w swojej organizacji. Konferencja podzielona na 4 panele tematyczne będzie poruszać zagadnienia związane z nowymi regulacjami oraz dobrymi praktykami w zakresie wdrażania standardów ESG i raportowania niefinansowego. Konferencję poprowadzi Jasiek Mela.

Targi branżowe

Sercem całego wydarzenia będą Targi branżowe. W trakcie wystąpień, szkoleń i debat w lobby toczyć się będą rozmowy i dyskusje. Tego dnia, osoby odwiedzające Expo dowiedzą się jakie zmiany i innowacyjne rozwiązania w obszarach CSR i ESG proponują organizacje pozarządowe oraz firmy. Ponadto udostępniona będzie strefa do networkingu, gdzie przedstawiciele NGO i biznesu będą mogli inspirować się i wymieniać doświadczeniami.

Kongres Pro NGO 2022 

Wydarzenie organizowane corocznie przez Fundację Pro NGO dla organizacji pozarządowych. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy odbędzie się stacjonarnie, a dzięki zapewnieniu streamingu w wydarzeniu będą mogły wziąć udział NGO’sy z najdalszych zakątków Polski. To jednak nie jedyna nowość, wydarzenie podzielone będzie na 2 odrębne sceny. Pierwsza to przestrzeń konferencyjna, uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji przygotowanych przez ekspertów, druga to sala szkoleniowa, gdzie w małych grupach prowadzone będą praktyczne szkolenia dla zainteresowanych. Spotkania poprowadzą eksperci i praktycy ze środowiska biznesowego.

Projekt charytatywny! 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wydarzenie ma charakter edukacyjny oraz pomocowy. Środki zebrane z organizacji eventu zostaną przekazane na realizację celów i misji Fundacji Pro NGO, czyli wsparcie w rozwoju organizacji pozarządowych z całej Polski.

Szczegółowe informacje na stronie: www.CSRiESG.pl

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 30.11.2022 - 30.11.2022
  • Dz. tyg.: śr. - śr.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: ul. Galicyjska 9, Kraków
  • Miejsce: Expo Kraków
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.