Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU

forum -

Opis wydarzenia

tagi:

Ósmego kwietnia w Warszawie, w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się II edycja Forum Zdrowie Pracownika: PRZEZ DOBROSTAN DO CELU. Coraz więcej pracodawców wie, że pracownik: w dobrej kondycji fizycznej, zadowolony ze swojej pracy, który realizuje się także w życiu prywatnym - to gwarancja większego zaangażowania, lepszej wydajności  i mniejszej absencji.Podczas II edycji Forum będziemy przekonywać, że holistyczne podejście do zdrowia pracowników jest dla firm najbardziej opłacalne i realnie przekłada się na wyniki. O tym jak skutecznie wdrażać w organizacji pro-zdrowotne rozwiązania, dowiedzą się Państwo podczas II edycji Forum Zdrowie Pracownika,  której towarzyszyć będzie hasło PRZEZ DOBROSTAN DO CELU. Udział w wydarzeniu dla menedżerów, dyrektorów HR, BHP, osób zarządzających zespołami i właścicieli firm jest bezpłatny.
Wśród Partnerów, których będzie można posłuchać podczas prelekcji i spotkać w strefie wystawienniczej II edycji Forum są: Feel it, Dailyfruits, Funk International Polska Sp. z o.o., Ringier Axel Springer, Saltus Ubezpieczenia, Care Solutions, Studenckie Koło Naukowe Medycyny Stylu Życia WUM, Inwestor w Kapitał ludzki, Grand Prix Catering, Well.hr i inni.

Nie zapominajmy także o inspiracji… Podczas II edycji Forum zainspirują:
Kinga Baranowska – polską himalaistka, która poprowadzi prelekcję: Siła, odwaga, ZDROWIE – czyli o tym, co ważne w drodze na szczyt. #tobedziedobraprelekcja
Ekspert ze świata nauki - dr n. med. Daniel Śliż – specjalista medycyny stylu życia.  Warto tam być i poznać najlepsze rozwiązania pro-zdrowotne dostępne na rynku. 

Więcej

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 08.04.2019 - 08.04.2019
  • Dz. tyg.: pn. - pn.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
  • Miejsce: Centrum Nauki Kopernik
  • Wstęp: bezpłatny dla menedżerów, dyrektorów HR, BHP, osób zarządzających zespołami i właścicieli firm

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.