Accountability Culture Congress

kongres -

Opis wydarzenia

tagi:

Accountability Culture Congress to największe w Europie wydarzenie, które daje możliwość spotkania wybitnych mówczyń i mówców, ekspertek i ekspertów oraz liderek i liderów zarządzania, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z Kultury Odpowiedzialności.

Misją kolejnych edycji Konferencji jest propagowanie Kultury Odpowiedzialności. Zmieniająca się otaczająca nas rzeczywistość VUCA, BANI, skłania do dawania pracownikom coraz większej odpowiedzialności, decyzyjności i wpływu. Czynnikiem konkurencyjnym staje się teraz szybkość i trafność podejmowanych decyzji. Oznacza to konieczność budowania płaskich struktur, samowystarczalnych zespołów, relacji lider-lider a nie lider – follower.

W edycji 2023, która odbędzie się 28 września (czwartek), skupimy się mocno na praktycznych aspektach budowania Kultury Odpowiedzialności. Wskażemy jak angażować liderki i liderów – top i middle – management do stawania się agentkami i agentami zmian. Pokażemy również jak stawiać pierwsze kroki z Accountability Culture, które przynoszą najlepsze rezultaty.

Kultura Odpowiedzialności (Accountability Culture) to kultura organizacyjna, w której decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja a nie hierarchicznie.

Kultura Odpowiedzialności oparta jest o rozwój kompetencji przyszłości: samozarządzania, przedsiębiorczości i odpowiedzialności. Jest już obecna w wielu firmach w Polsce i na świecie.

Na kongresie wystąpi Grono wspaniałych Praktyków: mówczyń i mówców, liderek i liderów, ekspertek i ekspertów Kultury Odpowiedzialności – David Marquet, Paweł Motyl, Ewa Błaszczak, Ewa Górska, Witold Kowalski, Radek Matuszewski, Robert Gaweł, Ela Łasak, Agata Dzikowska, Paweł Klepacki, Sławek Błaszczak, Maciej Trybulec, Maciej Robakiewicz.

Program Konferencji obejmuje szerokie spektrum przeplatających się angażujących aktywności: sesję networkingową (#SesjaPozytywnychRelacji), dramy, wystąpienia, sesję warsztatową i case study.

Szersze informacje na temat Kongresu, programu wydarzenia, biogramów prelegentek i prelegentów, dostępności biletów i możliwości rejestracji, można znaleźć pod linkiem: https://kongres.4results.pl/

 

Program

https://kongres.4results.pl/

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 28.09.2023 - 28.09.2023
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: ul. Żwirki i Wigury 1H,, Warszawa
  • Miejsce: Hotelu Marriott Renaissance*****
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.