Rafał Rogowicz

coach, trener mentalny

Specjalizacja

Moim celem jest poszukiwanie nowych sposobów ekspresji i wykorzystania indywidualnego potencjału człowieka. W procesie cachingowym wykorzystuję autorską formę pracy - drama coaching. TY jesteś ekspertem w swoim życiu zawodowym i prywatnym oraz posiadasz wszystkie niezbędne zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu w swoim życiu, jak również znasz odpowiedzi niezbędne do skutecznego działania. JA dzięki swojej wiedzy dotyczącej procesu coachingowego, znajomości odpowiednich narzędzi, aktywnego słuchania oraz umiejętności zadawania odpowiednich pytań, pomogę Ci eksplorować Twój wewnętrzny potencjał, abyś uzyskane dzięki temu zasoby, mógł wykorzystać do osiągnięcia celu.

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Swoją ścieżkę zawodową budowałem pracując z ludźmi w rożnych obszarach, m.in. edukacyjnym, medialnym i public relations. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Kierowałem dwiema placówkami edukacyjnymi. Współpracowałem z TVP, przygotowując programy dotyczące zastosowania nowych technologi w codziennym życiu. Ukończyłem szereg kursów i warsztatów dotyczących budowania relacji interpersonalnych.

Jestem menadżerem kultury, dziennikarzem prasowy – freelancerem, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR.

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Koordynuję działalność Katowickiego Klubu Coacha.

Jestem pasjonatem i twórcą różnych form teatralnych. Swoje długoletnie doświadczenie teatralno-filmowe wykorzystuję pracując autorską metodą dramacoaching.
Prowadzę warsztaty mentalne dla trenerów, zawodników i menedżerów. Pracuję indywidualnie i grupowo. Wykorzystuję autorskie narzędzia i metody pracy. Pomagam klientowi eksplorować wewnętrzny potencjał, aby uzyskane dzięki temu zasoby, mógł wykorzystać do osiągnięcia celu.

W swojej pracy stawiam na efektywną komunikację, synergię, ciągły rozwój i doskonalenie. Przeszkodę traktuję jak wyzwanie. Proces coachingowy wzbogacam o pierwiastek Zen, by klient mógł dotrzeć do swojego prawdziwego Ja. Moje życiowe motto to połączenie słów Julio Cortázar – „Wystarczy pomyśleć, ile się zmienia, jeżeli zejdzie się z chodnika i zrobi trzy kroki po jezdni…” ze słowami Arthura Asha – „Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób to, co możesz”.

Edukacja

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching).

Wykorzystujemy pliki cookies.