Rafał Rogowicz

coach, trener mentalny

Specjalizacja

Pracuję z ludźmi od ponad 20 lat. Za mną wiele godzin spędzonych w sali szkoleniowej oraz w gabinecie podczas sesji. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Jestem dyplomowanym menadżerem kultury i doradcą wizerunkowym. Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam II stopień ( w trakcie certyfikacji). . Jestem w trakcie pięcioletniego Akredytowanego Kursu Psychoterapii realizowanego w Katowickim Instytucie Psychoterapii. Za mną wiele kursów i warsztatów doskonalących moje kompetencje zawodowe. Ciągle doskonalę swoje umiejętności trenerskie, terapeutyczne i coachingowe. Systematycznie się superwizuję.

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Swoją ścieżkę zawodową budowałem pracując z ludźmi w rożnych obszarach, m.in. edukacyjnym, medialnym i public relations. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Kierowałem dwiema placówkami edukacyjnymi. Współpracowałem z TVP, przygotowując programy dotyczące zastosowania nowych technologi w codziennym życiu. Ukończyłem szereg kursów i warsztatów dotyczących budowania relacji interpersonalnych.

Jestem menadżerem kultury, dziennikarzem prasowy – freelancerem, doradcą wizerunkowym i specjalistą PR.

Ukończyłem Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Koordynuję działalność Katowickiego Klubu Coacha.

Jestem pasjonatem i twórcą różnych form teatralnych. Swoje długoletnie doświadczenie teatralno-filmowe wykorzystuję pracując autorską metodą dramacoaching.
Prowadzę warsztaty mentalne dla trenerów, zawodników i menedżerów. Pracuję indywidualnie i grupowo. Wykorzystuję autorskie narzędzia i metody pracy. Pomagam klientowi eksplorować wewnętrzny potencjał, aby uzyskane dzięki temu zasoby, mógł wykorzystać do osiągnięcia celu.

W swojej pracy stawiam na efektywną komunikację, synergię, ciągły rozwój i doskonalenie. Przeszkodę traktuję jak wyzwanie. Proces coachingowy wzbogacam o pierwiastek Zen, by klient mógł dotrzeć do swojego prawdziwego Ja. Moje życiowe motto to połączenie słów Julio Cortázar – „Wystarczy pomyśleć, ile się zmienia, jeżeli zejdzie się z chodnika i zrobi trzy kroki po jezdni…” ze słowami Arthura Asha – „Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób to, co możesz”.

Wykorzystujemy pliki cookies.